Yusuf Polat Alemdarın oğlu mu?

Ottoman

Ottoman

Bölüm Yöneticisi
Kurtlar vadisi pusu'ya Zeynep yani Asya karakteri ile katılan Defne Samyeli diziye ayrı bir hava katarken yine tavırları ve başına gelenler ile Fehmi Kuzuzadenin oğlu olan Yusuf Kuzuzade bu bölümde Asya yani Zeynep'in annesi olduğunu öğrendi. Peki Yusuf'un babası kim?

Yıllar önce Öktem hoca Zeynep'in bebeğini öldü diye gösterirken Polat o zamanlar Ali Candan iken Zeynep'i infaz etmeye gider, Muhtemelen Aslan Bey onu oraya gönderdi ve Zeynep ile Ali yani Asya ile Polat arasında bir ilişki yaşanmış olma ihtimali ve bunun için onu affetmesi mümkün.

Yusuf %99 Polat Alemdar'ın oğlu ve bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Yüksek ihtimal Polat ölecek ve dizi ileride bu genç yetenek ile devam edecek.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Kurtlar Vadisini izlemeyi birakali cok oldu bu dizi en guzelken ilk döneminde guzeldi bence sonrasinda pek bilmiyorum isinamadim diziye ama polat alemdar efsanedir herzaman memati ile birlikte.
 
Murat

Murat

Yönetici
Ottoman tebrik ederim şu haberin google ve listelerde bir numara olması gerekiyor. Sen bunu 3 bölüm önceden bizlere haber vererek ne kadar sağlam izleyici olduğunu kanıtlamış oldun.
 
B

bozturk

Yeni Üye
Kurtlar vadisi çok bozdu çok uzadı, umarım oğlu da bu işe devam etmez
 
Üst