Yüreğimiz Kanadı Hakkari'de 26 şehit Verdik

Goksel

Goksel

Admin
Yönetici
19.10.2011 Hakkari Şehitleri
Hakkari Yüksekovada 26 asker şehit oldu
Hakkari'de şehit olan 26 askerin isimleri

Türkiye'nin yüreği yandı 26 şehit Hakkari'de Yüksekova ve Çukurca'daki terör saldırılarında ilk belirlemelere göre 26 askerimiz şehit oldu

Terör örgütü PKK'nın Yüksekova ve Çukurca'daki eş zamanlı saldırılarından çok sayıda askerimiz şehit oldu. Bazı kaynaklar şehit sayısını 26 olarak verdi. Şehit sayısıyla ilgili bilgi henüz doğrulanmadı.

Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde bir grup PKK'lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. PKK'lı terörist grubu saat 01.00 sıralarında Çukurca'da güvenlik güçlerinin bulunduğu binaları uzun namlulu silahlarla yoğun ateş altına tuttu. Teröristlere polis ve askerler de anında karşılık verdi. Ağır silahların kullanıldığı ilçe merkezindeki çatışma sabaha kadar sürdü. Ölü ve yaralı konusunda henüz bilgi alınamazken, çok sayıda şehit olduğu belirtiliyor. İlçenin her kesiminden duyulan yoğun silah sesleri halk arasında büyük endişeye neden oldu.

Bu arada, Hakkari'deki polis telsizlerinden tüm polislerin çelik yelek giymeleri ve tam tecizatlı olmaları talimatı verilirken, Çukurca'daki çatışmaya destek için de hazır durumda beklenmeleri istendi.

VALİ TÜRKER "EŞ ZAMANLI SALDIRI DÜZENLENDİ"

Hakkari Valisi Muammer Türker, saldırının eş zamanlı gerçekleştiğini söyledi. Saldırının polis ve askeri noktalara aynı anda yapıldığını belirten Vali Türker, güvenlik güçlerinin de anda karşılık verdiğini, kendisine ulaşan son bilgilere göre de şehit ve yaralı olmadığını, ancak çatışmanın sürdüğünü bildirdi.
 
Murat

Murat

Yönetici
Şu dakikadan sonra kuzey ırak filan dinlemeden sonuna kadar gidilmeli ve bu iş bitmeli. Artık son raddeye gelinmiştir. Gidin gerekirse 2500 şehit verin ama bu pisligi bitirin. Şehirlerde sağda solda pkk yandaşlarıda gösteri yaparsa kafalarını ezin yeter artık.

İsrail dün Türkiyeye gelen Hamaslıların intikamını böyle aldırıyor işte taş ören pkk ya.
 
Üst