Yılbaşı bileti en çok çıkan rakamlar 2015

Murat

Murat

Yönetici
2015 yılına girerken 31 Aralık gecesi çekilecek olan Milli Piyango çekilişinde en çok çıkan rakamlara göre bilet alma adeti sürüyor, ancak büyük ikramiye ve diğer çekilişlerde 7 rakam olduğu için bir kombine yapmak mümkün değildir.

Milli piyangonun rakamsal istatistiklerinde üç rakamının çoğunlukla, ikramiyeyi en çok kazananların biletinde olduğu görülmekte. Son 16 yıllık dönemde büyük ikramiye çıkan biletlerde bulunan rakamlar ele alındığında "3" rakamı içerisinde olan biletlere 18 defa şans küresinden çıktığı görüldü. "3" sayısını izleyen "6" ve "7" rakamları geçen büyük ikramiye çekilişi ise 13 kez çıkarak en şanslı 2. rakam oldular.. "5" sayısı ise 11 kez, "1", "2" ve "9" rakamları ise 10′ar defa büyük ikramiye kazanan biletlerin içerisinde vardı.

Milli Piyangonun Yılbaşı çekilişlerinin en talihsiz sayısı ise "Sıfır" oldu. Son 16 yılda büyük ikramiye kazanan Milli Piyango biletlerinin sadece 5 tanesinde 0 rakamı vardı.

Piyango tamamen şans işidir, bu nedenle geçmiş dönemlerde büyük ikramiye kazanan biletlere örnek vererek şansınıza razı olmanızı diliyoruz.

1991.jpg
2007.jpg
 
Üst