Yatakta ilkler unutulmaz

S

sedacım

Yeni Üye
Yataktaki ilkler bitmek tükenmek bilmez bir heyecan ve her an yepyeni bir macera, yepyeni bir keşiftir.İlk kez öpüştüğünüzde! Heyecanınızı olabildiğince bastırmaya çalışın, bu işi aceleye getirmeyin ve başarısız olacağınız korkusuyla kendinizi sıkmayın, yoksa gerçekten başarısız olursunuz. O anın tadını çıkarmayı başarırsanız, onun da aynı şeyi yapmasını ve dolayısıyla öpüşmenizin harika aaaae giden yolda önemli bir adım olmasını sağlayabilirsiniz.İlk kez çıplak kaldığınızda Bir erkeğin önünde ilk kez soyunmanın hiç de kolay olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bedenimizin bize sevimsiz gelen ayrıntılarını daha ilk kez yatağa gireceğimiz bir erkekle paylaşma düşüncesi kesinlikle hoşumuza gitmez. Kendinizi daha rahat hissedecekseniz, partnerinizle birlikte daha loş bir ortam yaratın. Mumları tercih edebilirsiniz. Size bir öneri daha: Yine de çıplak kalınca kendinizi kötü hissediyorsanız, önce partnerinizin soyunmasını sağlayın. Kendiniz giyinikken onun çıplak vücudunu görmek size güven ve cesaret verecektir.

İlk kez fantazilerinizi paylaştığınızda
Birlikte bir aaaa hikayesi oluşturmayı deneyin. Kahramanları ister siz olun, ister başka bir çift... Bu hikayeyi puzzle gibi oluştururken, kendi fanaaailerinizi ortaya dökmüş ve dolayısıyla da paylaşmış olacaksınız. Hayal gücünüzü ve hikaye anlatma yeteneğinizi geliştirmeniz de cabası...

İlk kez havaya giremediğinde
O gece partneriniz bir türlü sevişme havasına giremedi. Bunu bir yıkım ya da kendinize karşı bir ilgi kaybı gibi ele almayın. Başka bir sorunu olabilir, kendini iyi hissetmeyebilir ya da sadece o gece canı istemiyordur, o kadar... Hemen paniğe kapılıp bu konuda onu sorguya çekmeniz, üstüne gitmeniz, sinirlenip bağırmaya ya da üzülüp ağlamaya başlamanız durumu daha kötü hale getirebilir

İlk kez eski sevgilinizden bahsettiğinde
Bütün dünyayı gezseniz birlikte olduğu erkeğin eski sevgilileri konusunda takıntılı ya da en azından meraklı olmayan tek bir kadın bulamazsınız. Yumuşak bir giriş yapın ve birkaç beylik soru sorun. Eğer ters bir cevap verirse sormaktan vazgeçersiniz. Yok eğer onun da bu konuda konuşmaya hevesli olduğunu fark edersiniz, sohbete devam edebilir ve siz de bir şeyler anlatabilirsiniz.

Size bir tavsiye: Kendi yatak maceralarınızı anlatırken de, onunkiler hakkında soru sorarken de fazla ayrıntıya girmeyin.
 
I$ık

I$ık

Gümüş Ufağı
Bu hayatın her aşamasında böyledir , o halde egitimi iyi almalı insan karşısındakinin ne istedigini iyi analiz etmeli ve onu incitmemeli.
 
C

cavss

Yeni Üye
Yatakta ilkler unutulmaz unutmayında ama sizde kalsın ne dar çirkin birşey yok ilk birlikte oldugum şöyle idi yok böyle idi ilişkiler insanların güvenlerini test eder siz bunlardan bahsederseniz size kim güvenecek?
 
Üst