Yaratıcılığınızı kullanın...

Nehir

Nehir

Bölüm Yöneticisi
Rende mumluklar
Mutfak rendesinden mumluk yapmaya ne dersiniz? İşe önce dört tarafı da aynı yoğunlukta ışık verebilecek bir rende bulmakla başlayın. Böylelikle dört bir taraftan da homojen ışık geçişi sağlanabilir ve karanlıkta farklı ışık huzmeleri elde edebilirsiniz.

İsterseniz rendenizi mumluk olarak kullanın, isterseniz elektrikçide yaptıracağınız kablo ile lamba olarak kullanın. Mumluk olarak kullanırken mumun ışığı direkt rendenin sapına geleceği için sıcakken tutmamaya dikkat edin.

Peruk mankeninden lamba
Tuvalet masanızda hem ışık verecek, hem de bazı aksesuarlarınızı gözünüzün önünde tutmanızı sağlayacak bir lambanız olsun ister misiniz? Mercan Yokuşu'nda manken satan dükkanlardan tanesini 3.50 ytl'ye alacağınız peruk mankenini lambaya dönüştürmeniz çok kolay. Mankeninizin arkasını ince bir matkap ucuyla kablo geçebilecek şekilde delin.

Bir elektrikçide yaptıracağınız elektrik bağlantısı ile lambanız aydınlatma fonksiyonuna kavuşacak. Elektrik tasarrufu sağlayan ampullerden kullanırsanız, lambanız daha az ısınacaktır. Yine de fazla ısınmaya karşı, mankenin başının arkasına iki delik açabilirsiniz.

Dört dörtlük kürdanlık
Dört kişi için harika bir servis önerisi. Aynı model düğmenin iki farklı rengi ile çok şık bir kürdanlık yapabilirsiniz. Düğmeleri birbirine delikleri denk getirecek şekilde slikonla yapıştırın. Unutmayın, delikler çok küçük olduğundan ufak bir kayma bile kürdanlığınızın fonksiyonsuz kalmasına sebep olabilir.

Dev düğmeler
Tanesini 2.50 ytl'ye bulabileceğiniz dev düğmeleri, kahvenizi sıcak tutmak için kullanabirsiniz. Dilerseniz düğmenin deliklerinden ip geçirerek daha kolay hareket sağlayabilirsiniz.
 
Üst