Yandex Barı Nasıl Kaldırabilirim

A

abrek

Yeni Üye
Yandex i Kaldırma
Yandex Bar Nasıl Kaldırılır
Yandex Kaldırma

Yandex Bar'ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masas> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz.

M

Misafir

Misafir
yandex bar virüsten beter bişey saygısız bi program ondan nefret ediyom program ekle kaldırdan sildim sakız gıbı yapışmiş tam silinmıyo yardımm imdatttt

L

lütfen acil ardaaa

Misafir
arkadaslar denetim masasındanda kaldırdım ama hiç bi şekilde yandexi anasayfamdan kaldıramıorum bana acilen yardım edermisiniz lütfen...

Murat

Murat

Yönetici
Öncelikle yandex in internet explorer toolbarını kaldırmalısınız. Bunun içinde;

Başlat / Denetim Masası / Program Kaldır / İnternet Explorer için Yandex Bar (Yandex Bar for İnternet Explorer) uygulamasını kaldırın.

Bunu yapmanıza rağmen yandex web tarayıcınızın ayarlarından tamamen kalkmayacaktır. Bunun için web tarayıcınızda internet seçenekleri bölümünden arama motorları bölümünden yandexi silmeniz gerekiyor.

S

sencer

Misafir
google'dan buldum bende birtane yandexemi bağlı site bilmiyorum ama herşeyi anlatmışlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Öncelikle yandex in internet explorer toolbarını kaldırmalısınız. Bunun içinde;

Başlat / Denetim Masası / Program Kaldır / İnternet Explorer için Yandex Bar (Yandex Bar for İnternet Explorer) uygulamasını kaldırın.

Bunu yapmanıza rağmen yandex web tarayıcınızın ayarlarından tamamen kalkmayacaktır. Bunun için web tarayıcınızda internet seçenekleri bölümünden arama motorları bölümünden yandexi silmeniz gerekiyor.

Tesekkurler abi guzel anlatim yapmissin, yandex bar ve diger sorunlu eklentiler bazi kisilere buyuk sorunlara yol aciyor gercektende.