1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Vücudunuzla Barışmanın Yolları

Konu, 'Her şeyin Başı Sağlık' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Her bayan erkeklerin ilgisini çekmek ister. Erkeklerin ilgisini çekmek için illa da 90- 60- 90 vücut ölçülerine sahip biri olma düşüncesi içerisine girenler bile vardır.

  *Öncelikle herkesin kendine has bir vücudu olduğunu kabullenmeli ve illa sıfır beden olacağım diye uğraş vermekten vazgeçmelisiniz.

  *Göğüsleriniz istediğiniz ölçüde değil mi? O halde göğüslerinizi belirginleştirecek anormal girişimlerde bulunmamalısınız. Göğüslerinizin ölçüsünde bir sütyen giymeli; alkol, sigara ve fazla güneş ışığından uzak durmalısınız.

  *Eğer giydiklerinizin size yakışmadığını düşünüyorsanız size yakışacak birkaç parça kıyafet tercihinde bulunarak kendinizle barışmanın yollarını bulabilirsiniz.

  *Göbeğim fazla, kalçalarım büyük, göğüslerim küçük, boyum kısa ve tombulum gibi takıntılarla kendinizi huzursuz etmemelisiniz.

  *Daha kadınsı şeyler giyebilir; kot ve t- şhirt giydiğinizden daha kadınsı görünüp kendinize olan özgüveninizi arttırabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş