taRot falına bak (( kaRt seç ))

  • Konbuyu başlatan yosun
  • Başlangıç tarihi
yosun

yosun

Süper Yönetici
[URL="http://www.falci.com/kart.asp"]tıkla[/URL] ve tarot falına bak


yoRumLaRınızı da ekLeyiniz..
_________________________________
 
yosun

yosun

Süper Yönetici
1- ÖLÜM(Ters)
Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. İçinizden bir çok konuda atılım yapma, yenileme ve değiştirme hissi geliyor. Fakat bu sizin için uygun bir zaman değil. Daha bir süre beklemelisiniz. Bu durumunuz geçici, ileride düşündüğünüz ve istediğiniz her şeyi başaracaksınız.

2- ASALARIN ÜÇLÜSÜ(Ters)
Kendi iç dünyanıza çekilip, arkanıza ve geride bıraktıklarınıza hiç bakmaksızıngelecekle ilgili planlar yapmak istiyorsunuz. Önünüz oldukça açık. Gerçekleştirmek istediklerinizde başarı sizi bekliyor. Fakat bu hemen olmayacak. Dilediğiniz her ne ise bunun gerçekleşmesi için üç vakte ihtiyacınız var.

3- KUPA İKİLİSİ
Dengeli ve arkadaşlık üzerine kurulmuş bir ilişkiniz var. Bunu korumak için yakın çevrenize karşı gözlemci olmalısınız.. Zihinsel paylaşmayı ve sevgiyle tamamlamayı yaşıyorsunuz.Karşınızdaki kişiyle manyetik bir çekiminiz var. Ayrıca mesleki açıdan da başarılı bir dönemdesiniz.

4- JOKER(Ters)
Hayatınızda kötü bir şans ile karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların hayatınıza, aldığınız kararlara karışmalarına izin veriyorsunuz. Bu nedenle de size uygun olmayan bir seçim yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan yeni fırsatlara karşı daha duyarlı bakmalı, daha seçici olmalısınız. Etki altında kalmamaya dikkat etmelisiniz. Tabiki çevrenizlerden fikir alabilirsiniz. Ama unutmayınki vereceğiniz karar yanlızca sizi ilgilendiriyor. Hayatınızdaki öncelikleri tekrar değerlendirin, yaşamınızda gerçekten ne istediğinizi gözden geçirin. Çünkü çok yakında sizin için özel ve önemli bir fırsat doğabilir. Bu şansı kaçırmamalısınız.

5- MAHKEME
Eski karışıklıklarınızdan ve devam eden sorunlarınızdan kurtulacağınızın habercisidir. Yeni bir şey keşfedebilir ve harekete geçebilirsiniz.Bir mesleki değişim söz konusu olabilir. Sağlık probleminizin çözülmesi sizi sevindirecektir. Karanlıktan gün ışığına çıkacağınız bir gerçek. Hakettiğiniz hazineyi bulacaksınız. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bir doyuma ulaşacaksınız.

6- KUPA ŞOVALYESİ(Ters)
Karşınızdaki kişi size karşı tüm içtenliğini kaybetmiş ve bir kaçış dönemi yaşıyor. Hayallerinin gerçekleşmesini istiyor. Size karşı hissettiği hassiyeti kaybetmiş durumda. Aslında buna neden onun birazda duygusal açıdan olgunlaşmmamış ve güvenilmez birisi olması. Çünkü o insanlara duymasını istedikleri şeyleri söylüyor, yapmak istedikleri şeyleri yapıyor. O duygusal gerçekler ya da sorumluluklarla yüzleşmek istemeyen birisi. Yalan ve aldatmalarla karşı karşıyasınız. Dikkatli olun.

7- SAVAŞ ARABASI(Ters)
Olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Amaçlarınızı kaybetmekte ve bu konuda izlediğiniz yoldan ayrılmaktasınız. Olaylara karşı zayıf kalmanız nedeniyle kendi kendinizi harap edici koşullar yaratmaktasınız. Daha fazla disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Bu kartın ters çıkması bir yetersizlik ve dengesizliği işaret eder ve bu nedenle kendi kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.
 
A

Abdullah

Yeni Üye
Torot falına bir de baktıracağım bir de paraverceğim üstüne de bir de günaha bide gireceğim hiç baktırmam daha iyi..
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Burclara fala felan inanmayalim inandirmayalim arkadaslar yapmayin. Herseyin kontrolu yuce Allah'tadir.
 
Üst