Sinemaseverler Ekran Başına

ender

ender

Yeni Üye
Sinemaseverler için bir araya getirdiğim bu film arşivini gördüğünüz zaman bayılacaksınız. Siz de bu sinemaları evinizde izlemek istiyorsanız bir an önce filminiz için sevgilinizle beraber izleyeceğiniz hoş ortam hazırlıkları içerisine girebilirsiniz.
34515_3.jpg

*Harp esirleri: Firar öyküsü gibi gözüken bu filmde asıl olarak savaş karşıtı mesaj verilmeye çalışılmıştır.

*Yurttaş Kane: Kane'nin geçmişini anlatan harika bir film
sjunde-inseglet-det-bengt-ekerot.jpg

*Yedinci Mühür: Orta Çağ döneminde savaştan bıkmış bir şövalye Haçlı Seferlerinden geri döner. Veba salgınını görünce şaşkına döner. Ölümün ziyaretine satranç oynayarak cevap vermeye çalışır.

*Viridiana: Viridiana dindar bir yaşam sürdürmektedir.Bu dünyanın gerçekçi olmadığını anladıktan sonra büyük bir değişim geçirmeye başlar.

*Harp Esirleri: Birinci Dünya Savaşı sırasında İki Fransız havacı Almanlara esir düşmüştür. Burada diğer esirlerle ve komutanlarla olan ilişkiler filmin ana konusudur.

*Tokyo Hikayesi: Yaşlı bir çift çocuklarını ziyaret için Tokyo'ya gitmektedir.

*Leylekler Uçarken: Moskova'da birbirine çok aşık iki genç 2. Dünya Savaşı başlayınca ayrılmak zorunda kalırlar.Ama birbirlerini asla unutmazlar.

*Brief Encounter: Doktor ve bir ev hanımının hikayesi ( ikisi de evlidir ve aşkları kısa sürmüştür)
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Filmlerin turkce isimlerini okurken translate kullanmak zorunda kaliyorum :D Cogu film guzeldir ya önemli olan degerli biri olarak gördugun bir kisiyle bu ani paylasmak.
 
Üst