Şike Operasyonu BJK

B

bilir

Yeni Üye
Son şike operasyonunda Beşiktaş'tan kimler tutuklandı? BJK yönetiminden tutuklananlar kimler?
 
Murat

Murat

Yönetici
14.08,2011 Şikede 5 tutuklama kararı daha açıklandı.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında İstanbul Adliyesi'ne getirilen Beşiktaş'tan Serdal Adalı ve Teknik Direktör Tayfur Havutçu ile birlikte 5 kişi mahkemeye sevkedildi.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında İstanbul Adliyesi'ne getirilen ve aralarında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ile futbol takımı teknik direktörü Tayfur Havutçu'nun da bulunduğu 5 kişi savcılık tarafından tutuklanmaları istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi

Tutuklanan isimlerden bazıları.

Tayfur Havutçu ve Serdar Adalı dahil 5 kişi tutuklandı

AA
 
A

Abdullah

Yeni Üye
Futboldaki şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ile Futbol Takımı Teknik Direktörü Tayfur Havutçu gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün, Vatan Caddesi´ndeki yerleşkesine sabah saatlerinde gelen Beşiktaşlı yönetici Adalı ile Teknik Direktör Havutçu, gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Fatih Adliyesindeki Adli Tabipliğe ***ürüldü. Adalı ve Havutçu, sağlık kontrolünün ardından tıpkı ***ürülürken olduğu gibi yine garaj kapısı kullanılarak İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi.
 
Üst