Samsung Galaxy S3 fiyatı

R

Ruhsar

Yeni Üye
samsung galaxy s 3 fiyat
samsung galaxy s 3 fiyatı nedir
samsung galaxy s 3 kaç para
samsung galaxy s 3 fiyatı ne kadar

Samsung Galaxy S3, 1.8 GHz hızında çalışan çift çekirdeli Exynos 4212 işlemciye, 2 GB RAM a, 12 Megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya ve 4.6 inçlik Super AMOLED Plus HD ekrana sahip olacak. Galaxy S2 den bile daha ince olacağı söylenen telefon 4G yi destekleyecek ve NFC çipiyle birlikte gelecek.

Cihazın fiyatı ise henüz belli değil..samsung galaxy s 3 fiyatı belli olduğunda konumuz güncellenecektir.

şimdilik öne çıkan teknik özellikleri ise;
  • Android işletim sistemi
  • 4.6-inç'lik (1280 x 720) Super AMOLED Plus HD ekran
  • Çift çekirdekli, 1.8 GHz hızında Exynos işlemci
  • 2GB RAM
  • 12MP (1080p video kayıt destekli) arka kamera
 
Murat

Murat

Yönetici
Haziran’da ABD piyasasına sürülecek olan S III’ün perakende fiyatının 200 dolardan başlayacağı belirtildi.

Samsung, dünyanın geri kalanında da olduğu gibi S III’ün ABD piyasasındaki promosyon ve pazarlama çalışmalarına müthiş önem veriyor. Güney Kore elektronik üreticisi devinin amiralgemisi kabul edilen Galaxy S III, Verizon, AT&T, Sprint, T-Mobile ve U.S. Cellular operatörleritarafından satışa sunulacak. Telefonun ABD’ye gelecek modelleri hakkında detaylar belirse de, Samsung kesin satış fiyatı ve piyasaya sürülme tarihi hakkında bilgi vermedi.

Analistler, HTC One X’te olduğu gibi, S III’ün ABD’de piyasaya sürülecek modelinde 1.5 GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 işlemci olmaası bekliyor. Oysa beklentiler, Samsung’unyeni nesil işlemcisi 1.4Ghz dört çekirdekli Exynos işlemcisi kullanması yönünde.

İşlemci peformansının düşük olmasının nedeni olarak, dört çekirdekli çip ile ABD’deki LTE ağlarının uyumsuzluğu gösteriliyor. HTC One X, ABD’de ve diğer ülkelerde Nvidia Tegra 3işlemciyle piyasaya sürülmüştü.

Analistler yine de, Qualcomm'un çift çekirdekli işlemcisinin yeterince hızlı olduğunu vetüketicinin beklentilerini karşılayacağını belirtti.

DONDURMALI SANDVİÇ EN İYİ ONA UYUYOR
Piyasaki en ince akıllı telefonlardan biri olan S III, HD Süper AMOLED görüntü teknolojisi ve buteknolojiyi yansıtacak 12,1 santim ekran genişliğine sahip. 4G LTE ve HSPA + 42 hızındainternet erişimi imkanı sunana S III, HD 1080p video çekim özelliği bulunan 8 mega piksel kamera kullanıyor. S III, Android işletim sisteminin mevcut olan en son versiyonunu Dondurmalı Sandviç’le (4.0) çalışıyor.

S III’ü tercih edecek tüketiciler, bu kadar ince bir telefonu düşürme korkusunu daha az yaşayacak. Gorilla Glass ekran kaplamasını üreten Corning, S III için Gorilla Glass 2.0’ı sundu. Kısaca S III’ün darbelere karşı da oldukça dirençli olduğunu söyleyebiliriz.

TÜRKİYE FİYATI 1999 TL

Bazı GSM aboneleri ön kayıt olarak taahhütlü satış yapacak. Fiyatı ise 1999 TL olacak.
 
G

Güliz

Yeni Üye
Apple, ABD’deki bir bölge mahkemesine başvurarak, Samsung’un yakın zamanda ABD piyasasına sürmeye hazırlandığı Galaxy S III telefonu hakkında ihtiyati tedbir kararı alınmasını talep etti.Samsung, Türkiye’de dahil olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Asya’da toplam 28 ülkede satışa sunulan ‘iPhone katili’ lakaplı S III’ün, bu ayın sonlarına doğru ABD piyasasıan süreceğini açıklamıştı. iPhone 5’in henüz piyasaya sürülme tarihini bile netleştirmeyen Apple, iPhone piyasasının kalbi olan ABD’de darbe yememek için harekete geçti.
ABD merkezli patent şirketi FOSS Patents, S III hakkında ihtiyati tedbir çıkarılması için yapılan başvurunun Salı günü yapıldığını belirtti. Şirket, Apple’ın yaptığı başvuruda, S III’te Siri tabanlı “S Voice” arama özelliği kullanıldığını öne sürdüğünü, ayrıca, “veri dedektörleriyle” ilgili patent ihlali iddiasında bulunduğunu belirtti.
Apple, geçmişte HTC’ye açtığı “veri dedektörleri” davasını kazanmış ve HTC bazı modellerindeki benzer özelliği kaldırmıştı. Söz konusu içerik, telefonun adres veya telefon numarası gibi belli bilgileri tanıyarak onları tıklanabilir bağlantılara çevirmesine ve belli bir eylemde kullanılmasını sağlıyor.

KAVGA SÜRÜYOR
Apple, Aralık 2011’de Samsung Galaxy tablet bilgisayar ve akıllı telefonlarının ABD’de satışının durdurulması için bir başvuruda daha bulunmuş ancak davanın yargıcı talebi reddetmişti. Apple’ın temyize gittiği davada en son karar henüz açıklanmadı.
Apple ve Samsung arasında ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu’nda yaşanan kavga da devam ediyor. Apple, son iki ay içinde ITC’ye yaptığı başvurularda HTC ve Motorola’nın Android kullanan bazı modellerinin nakliyatını süresiz olarak durdurtmuştu. Apple’ın bir başka patent davasında, iki şirket Yargıç Thomas Pender’in “iPhone ve iPad” tasarımlarının Samsung tarafından çalındığı iddiası hakkında karar verecek.
Apple ve Samsung, devam eden davalar ve en son gelişme hakkında yorum yapmayı reddetti.
Kaynak: NTV
 
Üst