Philips lazer epilasyon aleti yorum

Goksel

Goksel

Admin
Yönetici
Tüylenme erkeklerin ve kadınların ortak dertleri sayılabilir. Teknolojiden önce kadınların tüy sorunları ile başa çıkabildiği tek yok ağda idi. Fakat teknolojinin son yıllardaki hızlı gelişimi bu sorunu da çok başarılı ve ağrısız yöntemlerle giderebilmeyi başardı.

Ardı ardına açılan lazer epilasyon merkezlerinde bu işler profesyonel olarak başarı ile yapılmaktadır. Fakat bu işlemleri evinizin ortamında da yapabilmeniz Philips lazer epilasyon aleti sayesinde mümkün. Philips lazer epilasyon aleti ışık atışlı teknolojiden faydalanan bir sisteme sahip.

İstenmeyen tüyler üzerinde çok büyük bir etkiye satip olan cihazın kullanımı da çok kolay. Kimseden yardım almadan kendi başınıza bu işlemi yapabilirsiniz. Tüylerden arındırmak istediğiniz bölgeyi ilk önce traş ediyorsunuz sonrasında ise cildinizin gereksinimine göre 90 derecelik bir açı ile cildinize uyguluyorsunuz.

philips-lumea-epilasyon-aleti.jpgBu cihazı kullanan kişilerinde bize yorumlarıyla katkıda bulunmasını dileriz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Murat

Murat

Yönetici
Tüylenmeyi engellemek için çok çaba harcadınız başaramadınız o halde bu efsane cihaz ile temizlemeye ne dersiniz gibi bir şey :)
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Bu cihaz super birseye benziyor tuyleri durdurmak adina :) Bircok yöntem deneyen gördum ancak basarisiz olunmustu. Bu cihaz bu problemlere son verecek gibi duruyor .
 
Üst