Osgemizin hayatı 18 resim ilee))))

yosun

yosun

Süper Yönetici
1-) OSGE Doğduğu zaman miniminnacık ama sevimli bir çocuktu:2-) Sonra biraz daha büyüdü ve daha sevimli bir çocuk oldu:3-) Eee, insanoğlu bu; büyümesi, gelişmesi bitmiyor. Bu yüzden yine biraz daha büyüdü ve daha da sevimli bir çocuk oldu:4-) Fakat OSGE büyüdükçe biraz yaramaz bir çocuk oldu. Fazla yaramazlık yapmasın diye annesi sık sık duvara asardı; oda misafirlerin ayak altında dolaşamaz; sehpalara, kanepelere tırmanamaz, vazoları filan kıramazdı. Böylece herkes çok rahat ederdi:5-) İşte size onun yaptığı ve annesinin çok kızdığı yaramazlıklarından biri... Annesi çok kızmıştı bu yaramazlığına, ama ne yapasın? Hava çok sıcaktı; duş almak istemişti, boyu da sadece klozete yetmişti:6-) Bu olaydan sonra annesi onu iyice yıkamış ve kuruması için ipe asmıştı:


7-) Annesi zaten çok temizlik sever bir kadındı; eline ne geçerse yıkardı. Yıkarken de Omo kullanırdı. Hatta karşı komşumularının oğlu Michael ağabey vardı. Annesi onun biraz fazla kirli olduğunu düşündü bir gün ve yine Omo kullanarak yıkadı. Oğlan bembeyaz oldu, eski siyahlığından eser kalmadı. Şimdi Michael Ağabey büyüdü, ünlü bir sanatçı oldu. Her konserinde annesine "Allah razı olsun" diye teşekkür eder:
Büyük Oldugu Icin Resim Otomatik Kücülmüstür. Resmin Orjinal Büyüklügünü Görmeniz icin Buraya Tiklayin. Resmin Orjinal Boyutlari 643x365 69KB. Boyutundadir


:cool: İşte bu da OSGENİN dayısı. O zamanlar yaşlıydı ama deli-dolu bir adamdı. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi annesi abisini gözleri için yanından ayırmazdı:9-) dayısının av merakı vardı, yalnız biraz sakardı. Üstelik bir de talihsizdi de... Bir gün ormana dayısıyla beraber ayı avlamaya gitmişlerdi, ama aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi ayıyı bu halde yakalayınca ayı, bunu namus meselesi yaptı ve dayısının tüfeğini elinden kaptığı gibi bayır aşağı kovalamaya başladı:
10-) Yine bir gün dayısıyla geyik avlamaya gitmişlerdi ormana, fakat geyik dayısından daha akıllı çıktı... dayısı sürekli kendi kendine "Allah Allah, bu geyik şimdi buradaydı, nereye gitti?" diye sorup dururdu11-) Ne yazık ki annesinin elinde bir fotoğrafı kalmamış, ama annesinin komşusu Şehrazettin yenge onlara sık sık oturmaya gelirdi. Nasıl olduysa onun bir fotoğrafı kalmış OSGEDE
. Gördüğünüz gibi Şehrazettin yengesi, süsüne düşkün bir kadındı12-) Küçükken hayvanları ve özellikle köpekleri çok severmiş. Sık sık yan komşularının köpeğiyle oynarmış, ve annesi dogum günü hediyesi olarak bir köpek almis. OSGE Yeni köpeğiNi çok seviyormuş. Hattâ ona piyano çalmayı bile öğretmişti. Akşamları sık sık onun çaldığı "Sabuha çok beklettin, bırakıp gitme dedim, insafsız Sabuhaaaaaaaaaa" şarkısını dinleyip ve mutlu oluyorlarmış:13-) Fakat bir gün talihsiz bir tesadüf oldu. Annesini halası Rükşaniye hanım, köpeği gezdirmeye çıkardığı zaman köpek Rükşaniye halanın oturduğu sandalyenin altına girme gafletinde bulunmuş. Aşağıdakı fotoğraf, sandalyenin kırılmadan ve köpeğinin ezilmeden bir iki dakika önce çekilen fotoğrafıdır:14-)Sonra yıllar geçti. İlköğretimin başarıyla tamamlayan OSGE sonra liseye başladı. Liseye ilk başladığı günü hiçbir zaman unutamaz:
Fakat lise günlerinin başlarda çok iyi geçtiği söylenemez. Zayıf, sıska ve ürkek olmasından yararlanan diğer çocuklar her gün OSGEMİZİ dövüyorlar, eliNden harçlığıNı alıyorlardı. ÖSGEMİZDE bunun üzerine bir vücut geliştirme salonuna gitti ve her gün çalışmaya başladı:15-)OSGEDE bunun üzerine çeteye girdi ve okul yılları boyunca OSDEMİZE sataşmaya kimse cesaret edemedi. Aşağıdaki fotoğrafta çete arkadaşları ile ölümsüzleştirdiği bir anı görüyorsunuz:


16-) Ve bir gün: Hayatının icadı bilgisayarla tanıştı... İlk başlarda acemilikten dolayı epey bir bilgisayar parçaladı ama sonra bu işin uzmanı oldu:


17-) Artık bilgisayarsız yapamıyordu, OSGE delice bir tutku olmuştu bilgisayar. Hiç başından kalkmaması gerekiyordu, hiçbir şey için kalkmıyordu... Hep başında olmalıydı:

´Üstelik bir de bilgisayarda forumlarla tanışmıştı . Hele bir tanesi vardı ki; o bambaşkaydı: MADAMELİ forumu... Sürekli o forumu düşünüyordu; acaba YOSUN beni ne hallere sokdu, yahutta FATMA AYNUR ile mi atışacaktı
BUGÜN hangi konuyu yazacağım, acaba diye düşünürdü forumda???? Hep MADAMELİ forumunu düşünüyordu... Fakat yine bir gün foruma yazacağı yazıyı düşünürken dalgınlıkla bir kadinın ceketine ellerini kurulayınca kadin OSGEYİ fena benzetti ve "bekle burada, tabancımı alıp geleyim, seni geberteceğim" dedi..1:cool: OSGEDE bunun üzerine orada durmadı, hemen kaçtı ve uzak diyarlara geldi: Bu ülkede kılık değiştirdi, dağ başında bir tapınağa çekildi ve elbette diz üstü bilgisayarını da yanında götürdü.
orada ekmek elden su gölden yaşıyordu veTHEE END.........
 
Üst