Ön Sevişme Nedir

I$ık

I$ık

Gümüş Ufağı
İnsanlar birbirini severler bu sevgininde çeşitleri yönleri vardır. Bununla ilgili olarak ön sevişme hakkında bilimsel açıklamalar veriliyor.Cinsellik, yaşamın keyifli ve önemli bir bölümü... Cinsel dürtülerimiz, doğrudan veya dolaylı olarak, birçok seçimimizde etkili olur. Dürtülerimiz ve seçimlerimiz sonucunda ortaya çıkan cinsel davranışlarımız, çok geniş bir yelpaze oluşturur.

Cinsel ilgi duyduğumuz birine hafif bir dokunuşun, bazen aynı mekanda bulunmanın ya da Telefon la konuşmanın bile, cinsel uyarı ve doyuma yönelik yönleri vardır.

Cinsel davranış yelpazemizin bir ucunda dokunma, diğer ucunda sevişme ile sağlanan doyum olduğunu söyleyebiliriz. Cinsel davranış yelpazemiz ne kadar geniş, ne kadar zenginse, cinsellikten alabileceğimiz hazların da o kadar fazla ve değişik olabileceğini düşünebiliriz.
 

Ekli dosyalar

T

tnraksy

Yeni Üye
Işıkcım teşekkürler o kadar seviyeli güzel bu konulara deginiyorsunuzki resim seçimleriniz bile bu hususta bizlerin yüzlerini kızartmıyor. Ailem ve kendim adına çok teşekkür ederim. Başarılar.
 
S

sedacım

Yeni Üye
Çiftlerin keyif almaları için ön sevişme tekniklerini iyi bilmeleri gerekmekte. Bunun içinde kişilerin birbirlerini iyi tanımaları gerekmekte benim sevdigimi siz sevmeyebilirsiniz.
 
Murat

Murat

Yönetici
Kaliteli anlatım vede konuda kullandıgınız resim için bende çok teşekkür ederim. Sevişme budur saygıdır sevgidir, bağlılıktır.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Sevmediginiz, birseyler hissetmediginiz birisiyle tam anlamiyla sevismek neredeyse imkansizdir bence. En azindan bi elektrik olmali.
 
Üst