oğlak burcunun hediye seçimi

cemre

cemre

Yeni Üye


[URL="http://www.astrolojist.com/oglak.asp?s=hediye"]
[/URL]
Oğlak Kadını

Oğlak kadınına krem ya da yumuşak pastel renklerinde kaşmir, angora bluz veya takım alabilirsiniz. Soğuk kış gecelerinde ayaklarını sıcak tutması için yumuşak terlikler seçebilirsiniz. Oğlak burcu geçmişe çok önem verdiği için, ona eski bir takı ya da çok klasik inci ya da pırlanta küpeler hediye edebilirsiniz. Antikalara bayılır. Eski tip işlemeli bir yatak örtüsü ve yanında dantel kenarlı yastık kılıfları alabilirsiniz. Takılarını koyması için antika bir kutu seçebilirsiniz.

Ünlü ressamların reprodüksiyonları da hoşuna gidecektir. 1950’lerin çizgisinde bir radyo bulabilirseniz harika bir hediye olacaktır. Kariyerine düşkün Oğlak kadınına şık bir evrak çantası, ajanda gibi şeyler alabilirsiniz. Parfüm alacaksanız klasik Fransız kokularını tercih etmelisiniz.


Oğlak Erkeği

Oğlak erkeği hisse senedi, hazine bonosu, yatırım fonu gibi para ile ilgili her çeşit hediyeden hoşlanacaktır. Ona değerli pul veya eski para koleksiyonu hediye edebilirsiniz. Bu burç statüye çok önem verir, onun için iyi bir mağazadan klasik seçimler yapmalısınız. Son moda akımlar ilgisini fazla çekmez. Klasik bir ipek kravat, kaşmir bir kazak, bir çift deri eldiven ya da sağlam botlar alabilirsiniz (Oğlak burcu dağları ve toprağı yönetir) .

Tarih seviyor mu? Oğlakların çoğu tarihten büyük zevk alır. Eğer kitap alacaksanız, tarihle ya da işiyle ilgili bir kitap seçebilirsiniz. Satranç ya da tavla seti veya kaliteli bir şişe viski beğeneceği hediyelerdendir. Onun için stand up gösterilerine, komedi oyunlarına bilet alabilirsiniz.
 
PENİA

PENİA

Yeni Üye


[URL="http://www.astrolojist.com/oglak.asp?s=hediye"]
[/URL]
Oğlak Kadını

Kariyerine düşkün Oğlak kadınına şık bir evrak çantası, ajanda gibi şeyler alabilirsiniz.


[




Kesinlikle doğru bir seçim olacaktır. oğlak kadını ne iş yaparsa yapsın çok düzgün görünmeyi ve işine uygun giyinmeyi ve gerekli aksesuarları ve yardımcı malzemeleri bulundurmayı sever.
 
Murat

Murat

Yönetici
Oğlak kadını pahalı ve değerli hediyeleri sever, bu nedenle mümkün olduğunca değerli hediyeler almakta fayda var :)
 
Üst