Murat Çabuk Kimdir?

Y

Yasemin

Yeni Üye
Murat Çabuk Resimleri, Murat Çabuk aslında kimdir, Adana'da yaşayan iki Murat Çabuk zamanla birisi Ankara'da diğeride Mersin'de yaşamaya başladı.

Orjinal Murat Çabuk;
Sivas / Kangal 1977 Doğumlu olan Murat Çabuk 2 yaşından sonra Adana'da büyümeye başladı. İlk okulu Şakirpaşada okudu, ortaokul egitimini İstiklal Orta okulunda Halit Biçer ile birlikte tamamladı, Halit Murat'ı Türkçe derslerinde pis biçti :) Orjinal Murat Çabuk Lise eğitimini Adana Erkek Lisesinde alamadı :) Bir kız çocuk babası ve internet danışmanlıgı yapan Murat Çabuk şu an Ankara'da ikamet ediyor.

Çakma Murat Çabuk;

Namı diğer ihtiyar olan MÇ Adıyaman ilinde doğmuş doğdugunda Ömer babası ağzına tükürmüş bu nasıl bir velettir dedigi rivayet ediliyor. 1971 doğumlu olan kırlaşmış saçları tombul göbegiyle Mersin yollarında hayatını idame ettirmekte. 3 Erkek bir Kız Babası olan MÇ hakkında detaylı bilgiler vermek isterdik ancak sağlıgınız açısından problem olacagını düşündügümüzden bazı bilgileri kendimizde saklı tuttuk. Murat Çabuk Muhasebe işin yapar boş zamanlarında son 24 saatte indexlenen konuları yer :p

M

Mücahit

Misafir
bence solda ki yani çakma dediğiniz daha yakışıklı gardeş hem göbek ikisinde de var sizin yakısıklı dediğiniz öcü görmüş gibi bakıyor muhahahaha :D:D

I

ipekpoyraz

Yeni Üye
Murat Çabukların içinde bu arkadaş çok karizma çıkmış demek ki en yakışıklı Murat Çabuk bu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
J

Johny_Guitar

Misafir
Öhhhöö öhö. Tadı hala damaklarda kalan, bir dönemin dayısıydı. Slm naber :p :p Mitolojinin ya da yarış dünyasının Odiniydi :))))))

Murat

Murat

Yönetici
Buda yıllar öncesinden;
Aslında hiçte özlemedim şarabın, sigaranın tadını, onlar hayatımdan çıkarken, sen girdin Nisan yağmurları ile..
Seni unutmak için kılıktan kılığa girdim, en sonunda soytarı oldum.