Lazer Epilasyon Cihazları seçimi üzerine

A

ayseyucel

Yeni Üye
Hem erkek hem de kadınların günümüzde çok sık olarak başvurduğu yöntemlerden biri de epilasyon. Epilasyon kelime anlamı itibari ile istemediğimiz tüylerden kurtulma anlamına gelmekte. Güzellik merkezleri, kuaförler ve estetik merkezleri epilasyon tedavisi konusunda gelen taleplere de cevap vermekteler.

Bu bağlamda bu merkezlerin lazer epilasyon cihazları tercih ederken ilk başta karar vermeleri gereken birkaç nokta var. Seçilecek cihaz IPL lazer mi olacak yoksa Diode Lazer mi ? Bugünkü yazımız bu cihazlar üzerine olacak.

En markalı IPL lazer cihazlarından biri olan Exemice gerçekten IPL türünde çok özel bir cihaz. Alexandrite lazer konforunu jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi yöntemi ile sunan bu mükemmel cihaz sizlere en çok önerebileceğimiz cihazlardan biri.

-30 derece etkin soğutma sistemi ile cildi etkin olarak soğutan Exemice daha sonrasında cilt kökündeki kıllara atış yaparak o bölgedeki kılları hedef alır. Neticesinde kıl kökü tahrip edilerek en iyi çözüm alınmaya çalışılır. Atış tekrar hızının yüksekliği ve hızlı uygulamaları neticesinde tüm vücut epilasyon süresini 30 dakikaya kadar indirebilmektedir. Jelsiz, jiletsiz ve soğuk hava üflemeli tedavi sistemini üstün teknolojisi ile birleştiren Exemice’ın tüm uygulamaları hızlı, güvenli ve etkilidir.

Entegre cilt sensörü sayesinde parametre seçiminde oluşabilecek hataların önüne geçilerek çok konforlu uygulamalar hedeflenmektedir.

İşte bütün bu özellikleri sayesinde Exemice yeni nesil bir lazer epilasyon cihazı olarak kuaför, güzellik merkezi ve estetik merkezleri için son derece özel bir cihaz olarak satın alınmayı beklemektedir. Exemice’ın hızlı epilasyon başlığı ile güçlü ışık üretmekte ve ışını çok etkin dalga boylarında saçmaktadır. Cilt sensörü ve soğutma teknolojisinin yardımı ile de benzersiz lazer uygulamalarına sahip olan Exemice bütün bu uygulamaları ile de çok özel bir tedavi sunarak benzersiz bir epilasyon tedavisi uygulamaktadır.

Mgs Kozmetik ve Medikal olarak Exemice markalı ürünümüzü uzun bir süredir piyasaya sunmaktayız. Satış önü, satış sırasında ve satış sonrasında Mgs Kozmetik ve Medikal güvencesi ile Exemice ‘ı satın alabilir ve mükemmel seanslara doğru yolculuğa çıkabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Merak ettigim bir konu ile ilgili cok guzel bir bilgi aktarimi yapmissiniz, tesekkur ediyoruz.
 
Üst