Kolay Müzik Notaları Melodika

M

misafir f

Misafir
kiraz mevsimi mi fa mi do mi fa mi si mi fa sol sol si la sol fa mi si la sol fa fa mi fa do re mi do do re si do re

T

Taha Sait ALTINTAŞ

Misafir
pek işime yaramadı ama herkese tavsiye ederim
çok süper şeyler var ama biraz kısa olanlardan da koyulsaydı iyi olurdu
:) :) :) :p :p :p ;) ;) ;) :( :( :(

S

sdfgh

Misafir
bu şarkıların notaları yanlış ortaya doğru düzgün bişey çıkmayınca benim evimde villa 2.kattan aşağıya hemen ensturumanımı attım ve parçalandı o ensturumana 10,000türk lirası vermiştim ama yeni bitane aldım amerikadan 40,000dolara bitane gitar aldım çok güzel onda çalıyorum bayyyyyyyy
töbe tbe : ))

C

cxzzcxcxzcxzcz

Misafir
Bunları geçen gün bir arkadaş ile buluştuğumuzda Beşiktaş sahilinde çalmıştık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

Tanca Şenkal (Assolist)

Yeni Üye
Bence herkes adamların yanlışını düzeltip durmaın adamların eline geçen kaynaklar bu kadarmış napalım başka bir paylaşımda düzeltirler...

T

Tanca Şenkal (Assolist)

Yeni Üye
Arkadaşlar adamların yanlışını düzelterek onların takipçileri gözü önünde mahcup olmasını sağlıyorsunux adamların eline geçen kaynaklardaa öyle yazıyormuş artık başka bir paylaşımda düzeltirler....

B

BİLİNMEYEN222

Misafir
MELODİKA FİLÜTÜN AĞIZ YERİNE HORTUM TAKILAN BİRŞEY BENDE ŞİRİNLERİ VEREYİM SOL LA SOL Mİ SOL FA AZ BİR KISMI

A

ASLI IŞIK

Misafir
BENCE GÜZEL NOTALAR VAR NOTALARIN OLUŞTUĞU KONUM ÇOK GÜZEL ASLINDA SİTE GÜZEL SİTE GÖRÜNÜMLÜ GÖRÜNDÜKLERİNE GÖRE DE MUHTEŞEM:):p:rolleyes:

N

NİL ATAHAN

Misafir
VİLLANIN 2. KATINDAN ATTIM SAĞLAM OLDUĞU İÇİN KIRILMADI FLÜT ŞUAN BUNU DA İPAD İMLE YAZIYORUM ONUN HİÇBİR ŞEYİ YOK AMA ATMAYI DÜŞÜNÜYORUM

N

NİL ATAHAN

Misafir
bu şarkıların notaları yanlış ortaya doğru düzgün bişey çıkmayınca benim evimde villa 2.kattan aşağıya hemen ensturumanımı attım ve parçalandı o ensturumana 10,000türk lirası vermiştim ama yeni bitane aldım amerikadan 40,000dolara bitane gitar aldım çok güzel onda çalıyorum bayyyyyyyy
İREMCİK YALANCIIII