Kışın İzlenecek En İyi Filmler

dilayim

dilayim

Bölüm Yöneticisi
Kışın siz de benim gibi battaniyenize sarılıp güzel filmler izlemek istiyorsanız aşağıda önereceğim film arşivine göz atmaya ne dersiniz? Film izlerken yanınızda bir de patlamış mısır olsa eminim asla hayır diyemezsiniz.

*Kız ve Kurt: Kasabanın en güzel kızı olan Valerie'nin kalbi yoksul Peter'dadır. Fakat ailesi zengin olan Henry ile evlenmesini istemektedir. Valerie ve Peter birlikte kaçmaya karar verir; kasabada bulundukları sürece bu durum bir hayli zor gerçekleşecektir. Bu serüven için bu filmi izleyerek macera dolu bir film akışı içinde kaybolabilirsiniz.

*Sil Baştan: Sevgilinizle ve onunla yaşadığınız anıları bir anda silmeniz mümkün olsaydı onu yine unutabilir miydiniz? Bu soruyu size soran bu filmi izlemeye hazır mısınız?

*Altına Hücum: Sessiz bir komedi filmidir.

*The Thing: 1982 yılında bir araştırma ekibi 100 yıldan beri karların altında kalmış bir şeyi keşfederler. Meraklı biri iseniz bu filme bayılacaksınız.

*Aşk Her Yerde: Bir romantizm rüzgarına tanık olmak isteyenler için özel bir filmdir.

*Stalingrad: 2013 Rusya yapımı bir savaş filmidir. Üç boyutlu bir film arayışı içinde olanlar için kaçırılmaz bir fırsattır.

*Evde Tek Başına: Küçük bir çocuğun başından geçen komik olayların öyküsünü konu alan filmin devamı olarak iki tane daha film çekimi yapılmıştır.

*Neşeli Hayat: Film Noel babanın aslında kim olduğunu bilmeyen bir noel babanın hikayesini anlatmaktadır.

*Donmuş Irmak: Film festivalinde güzel ödül almış bir film olarak bilinmektedir.

*120: Ruslarla ölüm kalım savaşının verildiği bir sırada sınır birliklerinde cephane tükenir. Gerçek bir kahramanlık öyküsüdür.

*Medyum adlı romanın sinemaya uyarlanmış filmi olarak bilinen Cinnet bir otelde bekçi olarak kalan bir ailenin hikayesini anlatmaktadır.

*Fargo: Orta Batı Amerika'da geçen bu film bir araba satıcısının fidye almak için karısını kaçırmaları için iki adamı tutması hakkındadır. Kaçırma olayı bir dizi cinayete sebep olmaktadır. Hamile bir polis memuru da bu cinayetlerin sebebini araştırmaya başlar.
 
dilayim

dilayim

Bölüm Yöneticisi
Kış zamanı romantizm dolu filmler battaniye alında sevdiğinize sarılıp izleyebileceğiniz filmler olsa da kimi zaman macera tarzı filmlerle de hoş vakit geçirilebileceğini düşünüyorum.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
*Evde Tek Başına: Küçük bir çocuğun başından geçen komik olayların öyküsünü konu alan filmin devamı olarak iki tane daha film çekimi yapılmıştır.

Yillardir vazgecilmezimdir bu dizi, super ya hic eskimiyor ;)
 
Üst