Kaşta Denize Girilebilecek Yerler

elnur

elnur

Yeni Üye
Bu sene yaz tatili planınızı yaparken aklınızdan Kaş'ı ziyaret etmek geçiyorsa Kaş'ta denize girilebilecek yerleri sizler için resim görselleri ile birlikte aktarmaya çalışacağım. Aşağıda yazımın devamını okumanız durumunda deniz keyfini ve tatil tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Hidayet koyu:
Hidayet koyu Kaş'ta gezebileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Buraya birkaç farklı şekilde gidebilirsiniz. Taksiyle, motor ya da arabanızla, yarımada minibüsleri ile Hidayet koyuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buraya giderken dalmayı seviyorsanız deniz gözlüğünüzü ve şinorkelinizi yanınıza almayı unutmamalısınız.

hidayet-8.jpg


Mavi mağara:

40 metre uzunluğa sahip olan bu mağarayı gezmek ve bu bölgede yüzmek istiyorsanız buraya yakın bir otellerde konaklama tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece bu ilginç oluşumlu mağarada yüzme keyfini doyasıya tadabilirsiniz.

mavi-magara_20101017074858_b.jpg


Kaputaş Plajı:

Kaş ile Kalkan arasında yer alan bu plaj çok güzel bir koydur. Turkuaz renklidir ve kumlu plaj sevenler için favori bir mekandır. Aracınızı yol kenarına park edip merdivenlerden inerek bu plajda doyasıya yüzebilirsiniz.

kaputass.jpgKüçük Çakıl:

Soğuk deniz sevenlerin yeri olan Küçük Çakıl koyu'na merdivenlerden inerek ya da atlayarak girebilirsiniz.

1340693149_kas7.JPG
 
Üst