Kara Sevda Dizisi' nin Çekildiği Yerler

!pek

!pek

Admin
Oyuncuları Burak Özçivit ve Neslihan Atagül olan Kara Sevda dizisi çekildiği yerlerden tutunda tüm detaylarına kadar sevildi. Dizi takipçilerinin merak ettiği sorulardan biriside dizinin ağırlıklı olarak çekildiği yerver ve mekanlar.

Kara Sevda dizisinin çekimleri İstanbul ile Zonguldak arasında geçiyor. Boğaz sahnelerinin ağırlıklı olarak çekildiği yerler istinye sahil ve sarıyer sahili.

kara-sevda-dizisinin-cekildigi-yerler.jpg
 
Murat

Murat

Yönetici
Reyting oranlarına bakıldığında izlenme oranı kafaya oynayan iyi dizilerden, zaten o gün zorlu diziler mevcut. Çarşamba günü Diriliş gibi efsane bir dizi Poyraz Karayel gibi dizilerin arasında iyi yer aldı.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
1001 tane dizi oldu artik insanlar neyi izliceni sasirdi, bukadar dizi olmasini ciddi derecede yanlis buluyorum. Insanlara bi faydasi olan, + ratingleri yuksek tutacak duzeyde 10-12 dizi olsa yeterlidir. Kanallari ne gibi yayinlarla dolduracaklarini bilmiyorlar faydali seyler yayinlayip insanlari bilgilendirmek bir nevi ögretmenlik yapmak yerine cahil insanlarin kafalarini para ugruna bulandiriyorlar.

Kabul etmek gerekirki bircok insanin yasantisini artik sosyal medyalar etkiliyor..
 
Üst