Kadınlar en çok ne ister?

S

sedacım

Yeni Üye
İngiliz gazeteci Christina Lamb, kadınlara sorarak ve önceden yapılmış bilimsel araştırmaları derleyerek, "Kadınlar ne ister" sorusuna cevap aradı. Buna göre, kadınları en çok mutlu eden iki şey; :):):):) ve yalnızlık.

İngiliz Times gazetesi yazarı Christina Lamb, son derece zor bir soruya cevap bulmak için kolları sıvadı: Kadınlar en çok ne ister? Pekçok fimle konu olan ve tarih boyunca belki de en çok merak edilen bu sorunun yanıtını bulabilmek için pek çok kadına ne istediklerini soran Lomb'un aldığı cevaplarla, yapılan bilimsel araştırmaları harmanlayarak oluşturduğu 6 maddelik listede ilk iki sırada 'yalnızlık' ve ':):):):)' yer alıyor. İşte Lomb'a göre, kadınların en çok istediği ve en çok mutlu olduğu 6 şey:

YALNIZLIK: Kadınların çoğu tek başına yaşamaktan ve başarıdan keyif alıyor. Ancak yalnız yaşarken de arkadaşları ve aileleriyle görüşmeyi ihmal etmiyorlar ve yalnız yaşayan erkeklere göre kendilerini daha az yalnız hissediyorlar.

Sex: Kadınları en çok mutlu eden şeylerden birisi de şüphesiz ki sevgi dolu bir sevişme... Böylece monoton bir hayatın stresinden kurtulabildiklerini söylüyorlar.

ÇOCUKLAR: Pek çok kadın hayatındaki en büyük mutluluk sebebinin çocuklar olduğunu söylüyor.

BAĞLILIK: Eşlerinin kendilerine bağlılık hissetmesi ve sorumluluk alması kadınların mutlu olmasını sağlıyor.

PARA: Sanılanın aksine zenginlik ve para kadınlar için ilk üç sırada yer bulamadı. Ancak yine de hatrı sayılır sayıda kadın, paralı bir kocayı yatakta mutlu olmaya tercih edebiliyor.

OMEGA 3: Sağlıklı yaşam da kadınların mutluluğunu sağlayan unsurlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Balık, sebze ve meyve yiyerek Omega 3 alan ve spor yapan kadınlar daha mutlu hissediyor.12 bin kadının katılımıyla gerçekleşen anketin sonuçları erkeklerin en çok merak ettikleri soruların cevaplarını su yüzüne çıkarıyor.

Ankete katılan kadınların…

- %99'u sakallı bir erkekle beraber olmak istemiyor.
- % 90'ı ilk buluşmada en çok onları güldüren erkekleri çekici buluyor.
-%85'i bir barda tanışmak için içki ısmarlayan erkekleri beğeniyor.
-%62'si asla tek gecelik aşk yaşamayacağını söylüyor.
-%56'sı işlevden çok boyuta önem veriyor.
-%51'ine göre 'kirli' sakallı erkekler çekici.
-%47'sine göre ilk kez sex yaptıkları erkeğin onları doyuma ulaştırma şansı çok yüksek.
-%38'inin erkeklerin dudaklarına iltifat etmesi hoşuna gidiyor.
-%26'sı erkeklerin, yanında kız arkadaşı varken onlara kur yapmasını istiyor.
-%21'i çok tüylü erkeklerin sırt bölgelerine epilasyon yapmaları gerektiğini düşünüyor.
- %6'sı ise erkeklerin kalçalarını çok beğendiklerini duymak istediklerini söylüyor.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Basit bir cevapla cevaplandirmak zordur. Mutluluk tabiki, ama mutluluk her kadin icin ayri anlam ve ayri istekler tasiyordur.
 
Üst