İnstagram Nasıl Kullanılır?

Goksel

Goksel

Admin
Yönetici
İnstagram Nedir ? , Nasıl Kullanılır ? , İnstagram Uyumlu telefonlar ,
Hangi Telefonlardan İnstagram Kullanılabilir ? ,İnstagram Nasıl Kullanılır ;

Sosyal ağ niteliğinde fotoğraf paylaşma platformudur. İnstagram hızlı bir şekilde fotoğraf çekme, farklı efektler uygulama ve en önemlisi çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunuyor.

İnstagram uygulamasını indirdikten sonra kayıt ol yazısına basıp sırasıyla mailinizi, kullanıcı adınızı,şifrenizi,telefon numaranızı (zorunlu değil) yazın ve bir profil resminizi seçin.

Yıldız görünümlü kısma bastığınızda, Users ve Hashtags diye 2 kısım çıkacak karşınıza. Bunlardan Users olan kısmına arkadaşlarınızın ismini yazıp onları bulabilirsiniz. Hashtag kısmı ise taglı resimler bölümüdür.

Arama kısmından aradığımız kişiyi bulduğumuz zaman Follow tuşuna basarak onun yayınladığı fotoğrafların anasayfamızda çıkmasını sağlayabiliriz, böylelikle onu takip etmiş oluruz.

Instagramın size sunduğu filtrelerle, fotoğraflarınızın rengiyle oynayabilir, ışığını ayarlayabilir, istediğiniz kısımları bulanıklaştırabilirsiniz.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Instagram'a karsi hic ilgim olmadi ancak milyonlarca kullanici oldugu bir gercek ve tamamen kendine ayri bir sanal dunya :) Muthis bir uygulama elbetteki ancak ilgimi cekmiyor.
 
Üst