İndirimli oteller için en uygun zaman

Murat

Murat

Yönetici
Her yıl Ocak ayı ile birlikte tam anlamı ile indireme giren otellerden erken rezervasyon indirimi almak için 2016 Yılı otel indirimleri için en uygun zamanı bu yıl siyasi havaya göre farklı yorumlamak gerekiyor.

Bildiğiniz gibi Ocak ayı ile birlikte erken rezervasyon yapan müşterilerin indirimleri söz konusu görünse de bu aylarda otellerin fiyatları şişirilerek indirim yapılmış havası verilmektedir. Bu yıl yerli turistler ( tatilciler ) Rusya ile yaşanan siyasi kriz nedeni ile yarı fiyatına tatil yapacaklar, bu nedenle erken rezervasyon tuzağına düşmeden biraz sabretmeniz gerekiyor. Yurt dışı turları ile tatil satın alan yabancılar örneğin geceliği 350 tl olan 5 yıldızlı otelden 175 tl gibi bir rakama yararlanmakta. Yerli turist hangi indirime rastlarsa rastlasın bu oranı asla yakalayamaz.
Erken rezervasyon.jpg

Özellikle Antalya ve civarını tercih eden Rus turistlerin bu yıl ülkemize gelmeyeceklerini hesap edersek 350 TL olan geceleme fiyatlarını 200 TL civarında alarak beş yıldızlı otel keyfini yaşayacağınızı ve bu kaliteden yararlanacağınıza inanıyoruz.

Nisan ve Mayıs aylarında büyük indirimlerin olacağını düşünüyor ve özellikle Ramazan ayında bu fiyatların en az seviyede gezeceğini belirtmek isteriz. Bayram tatilini deniz ortamında geçirmek isteyenlere tavsiyemiz biraz öncesi yada sonrasında tatil planı yapmanız.
 
Üst