İffet Dizisi Oyuncuları

S

suna

Yeni Üye
İffet Dizi Oyuncuları, iffet'in oyuncuları,iffet dizisi oyuncu kadrosu İffet dizisinde kimler oynuyor?

Yeni sezonda yayınlanması planlanan ''İffet'' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

Müjde Ar'ın cam sahnesiyle meşhur olan aynı adlı filminden yola çıkılarak çekilecek, yeni yayın döneminin iddialı dizisi İffet'in erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide İffet'i Deniz Çakır’ın oynayacağı 2 ay önce belli olmuştu. İffet’in ona tecavüz eden sevgilisi rolünü ise kimin canlandıracağı merak konusuydu. Yapımcı Faruk Turgut uzun bir cast çalışmasından sonra, aklındaki isim olan “Karadağlar”ın Gül Ali’si İbrahim Çelikkol’la anlaştı.


Film versiyonunda Faruk Peker’in oynadığı Cemil karakterini dizide ete kemiğe büründürecek olan Çelikkol, alkollüyken İffet’e tecavüz edecek, ardından büyük bir pişmanlık yaşayacak. Ancak İffet yaşadığı bu olayın ardından ailesi başta olmak üzere bütün çevresi tarafından dışlanacak. İffet, hayata küsmek yerine hırslanacak, çok ünlü ve zengin olup ona sırtını dönen herkesten intikam alacak. Çekimleri önümüzdeki haftalarda başlayacak olan dizi Star TV’de ekrana gelecek.


Zuhal Olcay da kadroda
“Bütün Çocuklarım”, “Hanımın Çiftliği” gibi reyting rekortmeni dizilere imza atan Faruk Teberin yönetmenliğini üstleneceği dizi kadrosuyla dikkat çekiyor. İffetin babasını Hanımın Çiftliğ”nde Özgü Namalın gaddar babasını oynayan Mehmet Çevik, İffet’in hayatını değiştiren zengin adamı Mahir Günşiray, Günşirayın ablasını da Zuhal Olcay canlandıracak. Dizinin 1982de Kadir ve Ferit Turgutun yapımcılığında çekilen filminin senaryosunu Yavuz Turgul kaleme almıştı. Cahit Berkayın ise müziklerine imza attığı filmle ilgili olarak Müjde Ar, Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Türkiye’nin ahlakını ben bozdum diyerek espri yapmıştı.
 
Murat

Murat

Yönetici
Eski dizilerin yeni versiyonları çok tutuyor. İffet tutarmı tutabilir. Ancak bir birine benziyen dizileri çok yakın aralıklarla yayına almak riskli. Dizinin konseptini günümüze daha yakın uygulamaları gerekiyor.
 
A

ayşe

Yeni Üye
İffet dizisi oyuncu kadrosun
İffette kimler oynuyor
iffet 2011 oyuncuları


Müjde Ar ve Faruk Peker'in başrollerini paylaştığı İffet filmi şimdi televizyon dizisi olarak ekranlara gelecek. 21 yaşındaki bir genç kızın intikam hikayesini konu alan dizi Star Tv'de ekrana gelecek.
Dizinin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor.
Deniz Çakır


İbrahim Çelikkol


Mahir Günşıray


Melike Güner


Mehmet Çevik ve


Zuhal Olcay
 
M

mervesnr

Yeni Üye
Dün ilk bölümünü izledim çok güzeldi, oyuncuların performansı iyi Mahir Günşıray daha görünmedi yada dizinin sonuna doğru geldi ben yatmıştım oda iyi oyuncu.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Bu dizinin televizyonda oynadigini hatirliyorum, arada bi gözum carpiyordu ancak hic takip etmedim.
 
Üst