Hoşlandığınız Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir

B

Beyhan

Yeni Üye
Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir

Bir kıza çıkma teklifi edeceksiniz fakat zorlanıyorsunuz böyle bir durumda neler yapmanız gerektiğini bilemiyorsunuz ve bir çıkmazda hissediyorsunuz kendinizi üzülmeyin yazımızda Bir kıza Nasıl Çıkma edilir çıkma teklif etmekte zorlananlar için adım adım açıklamaya çalışacağız dikkatlice okuyun mutlaka yararı olacakdır


Öncelikle Kendinizi cesaretlendirin ve rahat olmaya çalışın.Söylemesi kolay dediğinizi duyar gibiyim neyseki ben hiçbir kıza çıkma teklifi etmek zorunda kalmadım küçük bir espriden sonra devam edelim kaldığımız yerdenEvet söylemesi kolay dediğinizi duyar gibiyim demiştik en son fakat hayatınız boyunca her gün aynanın karşısına geçip kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanı bekleyemezsiniz öyle değilmi?

Çıkma teklifi edeceğiniz kıza yaklaşmak için kendinize morel verin motive edin.İlk olarak Kendinizi tanıtın ve etkileyici bir sohbet gerçekleştirmeyi deneyin.Neşeli ve keyifli biri olduğunuzu göstermek için yerli yersiz şakalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Önce o kişiyle flört edin direk gidip çıkma teklif etmek yerine onun arkadaş grubuna girin ve sizi fark etmesini sağlayın. Flört etmek düşündüğünüzden daha kolay olacaktır.

Kıza iltifat ederek daha iyi hissetmesini sağlayın. Her kadın beğenilmekten hoşlanır. Ancak aptal bir çocuk gibi değil, onu beğenen bir erkek gibi iltifatlarda bulunun.Onu herhangi bir sosyal etkinliğe davet edin.Onu bir yere davet etmeden önce nereye gitmek istediğinize karar verin.Çıkma teklifi ettiğiniz kızın Size vereceği karşılık ne olursa olsun sakin ve sabırlı olmalısınız. Mutlaka bir sonuca ulaşacaksınız..Kolay gelsin arkadaşlar.
 
Üst