Hilmicem Kimdir?

  • Konbuyu başlatan Kutup Yıldızı
  • Başlangıç tarihi
K

Kutup Yıldızı

Yeni Üye
Survivor gönüllüler 2013 yarışmasının gönüllü erkek yarışmacıları arasında yer alan Hilmi Cem İntepe 19 Mayıs 1992 Muğla Yenice de doğmuştur..

Herkesin Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasındaki dans gösterileri ile tanıdığı Hilmi Cem Bodrum’da yaşamaktadır. Aynı zamanda Allstar Dance Academy adında bir dans okulunun kurucusu olarak bilinmektedir. Halen Muğla üniversitesinde eğitim görmektedir. 17 yaşına kadar hiçbir eğitim almadan dans eden Hilmicem Latin dansı kursuna yazılarak dans kariyerine ilk adımını atmış. 17 yaşında Latin danslarında Türkiye’de birçok kez şampiyon olmuştur. Profesyonel dansçı olan Hilmi Cem İntepe sportif ve güçlü yapısı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Daha önce yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak Hülya Avşar’ı etkileyen Hilmi Cem maalesef finale çıkamamıştır. Hilmi Cem,21 yaşındadır. Bodrum Lisesinden mezun olduktan sonra, Muğla Üniversitesi, Beden Eğitimi Spor Yüksekokulunda eğitimine devam etmektedir. Hilmi Cem 1.78 boyunda 75 kg. ağırlığındadır. Göz rengi ela’dır. Saç rengi kumraldır. Hilmi Cem ayrıca İngilizce ve Rusça dillerini konuşabilmektedir.
 
Üst