Haziran Ayında Vizyona Girecek Filmler

S

sweety

Yeni Üye
"ÖFKELİ ÇILGINLIK KARAMSAR ÇİLE"

Hatice Yakar'ın yönettiği ve Asiye Dinçsoy, Barış Koçak, Hatice Yalçın ile Zeynep Öncü'nün oynadığı kullan''Öfkeli Çılgınlık Karamsar Çile'' filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Film, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana başta olmak üzere birçok ilde farklı zamanlarda gösterilecek.

Filmin konusu şöyle:

''Çukurova... 1960 yılı... Toros Dağları'nda çadırın içinde Zeynep hamiledir. Bir çoban, uyanmış ve sürüsünün peşindedir. Memet, Haso ve Hamo, define bulacaklarına inanmaktadır, fakat Gani Efendi kayadaki yazıyı okuyamaz. Zeynep, bir kayanın dibinde sessizce çocuğunu doğurur. Dağlarda alçak uçuş yapan bir jet bu bir avuç insanın sonsuz korkularının nedenidir.''

"KUKLA (The Beaver)"

Jodie Foster'ın oynadığı ve yönettiği, Mel Gibson, Anton Yelchin ile kullanJennifer Lawrence'ın eşlik ettiği ''Kukla (The Beaver)'' filmi, ailesini yeniden keşfe çıkan ve hayatına baştan başlayan bir adamın duygu yüklü hikayesini anlatıyor.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, kendi şeytanlarıyla boğuşmakta olan Walter Black, bir zamanlar başarılı bir oyuncak üretimcisi ve iyi bir aile babasıdır. Her yolu denese de depresyonundan kurtulup, eski haline dönemeyen Walter'ın hayatı, bir el kuklası kunduzun hayatına girmesiyle değişir.

"SÜPER 8 (Super 8)"

Ünlü yabancı dizi ''Lost''un yapımcısı Jeffrey Jacob Abrams'ın yönettiği ve Kyle Chandler, Elle Fanning, Joel Courtney ile Gabriel Basso'nun oynadığı ''Super 8'' filmi, bilim kurgu ve gerilim kullansahneleriyle izleyicilerin dikkatini çekecek.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, küçük Ohio kasabasındaki bir grup arkadaş, 1979'un yazında bir ''Süper 8'' filmi yaparlarken felaket bir tren kazasına tanık olur ve bunun bir kaza olmadığından şüphelenir. Kazadan kısa bir süre sonra kasabada sıra dışı kaybolmalar ve açıklanamayan olaylar meydana gelmeye başlar. Kasabanın şerif yardımcısı gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Hiçbirinin hayal edemeyeceği kadar dehşet verici bir şey vardır.

"DEMİR KAPILAR (Iron Doors)"

Bir çeşit odadan kaçış oyunu gibi bir film. Demir bir kapının arkasına kapatılmış ve nedenini bilmeyen bir kişinin yaşadıklarını anlatıyor.

kullanFilmin konusu şöyle:

Genç bir adam kendini demir kapılarla dolu bir alanda bulur. Hayatını kaybetmeden önce buradan çıkmanın bir yolunu bulmak zorundadır. Stephen Manuel'in yönettiği ve Axel Wedekind ile Rungano Nyoni'nin oynadığı ''Demir Kapılar (Iron Doors)'' filminde, genç bir adam kendini demir kapılarla dolu bir alanda bulur. Hayatını kaybetmemek için buradan kurtulmanın mücadelesini verir.

"KAYIP HAZİNE (St. Trian's 2: The Legend Of Fritto's Gold)"

Oliver Parker ile Barnaby Thompson'ın yönettiği ve Rupert Everett, Colin Firth, David Tennant ile Talulah Riley'in oynadığı ''Kayıp Hazine (St. Trinian's 2: The Legend of Fritton's Gold)'' filmi, macera ve kullankomedi sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

Filmin konusu şöyle:

''Kötü şöhretli kızlar okulunda yeni dönem her seferinde olduğu gibi yine kaos ve karmaşa içinde başlamıştır. Kızlardan biri okulun sahibi Fritton ailesine ait eski bir yüzüğü çalarken yakalanır. Olayı soruşturan kızlar yüzüğü yabancı bir adamın istediğini öğrenir. Üstelik bu adam oldukça yüklü bir para teklifi de yapmıştır. Bu eski püskü yüzüğün neden bu kadar değerli olduğunu anlayamayan kızlar küçük hırsızı Müdire Bayan Fritton'a teslim eder. Yüzük eski bir aile efsanesi Fritton hazinesinin anahtarının yarısıdır.''

"MUTLUYUM, DEVAM ET (Happy Thank You More Please)"

kullanJosh Radnor'un yönettiği ve Josh Radnor, Malin Akerman, Kate Mara ile Zoe Kazan'ın oynadığı ''Mutluyum, Devam Et (Happy Thank You More Please)'' filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, yazdığı romanına yayıncı bulamadığı için bunalımda olan Sam'in hayatı metroda karşılaştığı küçük bir çocuğu evine alması ve onunla kurduğu duygusal bağ ile değişmeye başlar.

"MUTLU AZINLIK (Happy Few)"

Antony Cordier'in yönettiği ve Marina Fois, Elodie Bouchez, Roschdy Zem ile Nicolas Duvauchelle'nin oynadığı ''Mutlu Azınlık (Happy Few)'' filmi, romantik sahneleriyle sinemaseverlerin dikkatini çekecek.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, bir takı mağazasında çalışan Rachel, Vincent ile tanışır ve onun açık sözlülüğünden çok etkilenir. Eşleri, Frank ve Teri'yi de yanlarına alarak bir akşam yemeği planlarlar. Birbirleriyle kaynaşan çiftler, kuraları belirlenmemiş bir eş değiştirme programı uygular. Ne var ki kıskançlık ve acımasızlık duyguları, yeni tabloda da kendilerine bir yer bulur.

"TEHLİKELİ YOL (Route Irish)"

Ken Loach'ın yönettiği ve Mark Womack, Andrea Lowe, John Bishop ile Trevor Williams'ın oynadığı kullan''Tehlikeli Yol (Route Irish)'' filmi, savaş sahneleriyle seyirciyi büyüleyecek.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, Fergus ve Frankie adlı iki arkadaş, terhislerinden sonra Irak'ta özel bir güvenlik firmasında çalışmaya başlar. Frankie, 2007'de Bağdat Havaalanını ABD ve İngiliz ana üslerinin bulunduğu Yeşil Bölge'ye bağlayan ''Route Irish'' adlı yolda öldürülünce Fergus, olayın basit bir tesadüften öte olduğunu düşünür, hırs ve azimle bu cinayeti araştırmaya başlar.

SİNEMALAR

METROPOL: ''Süper 8'', ''Kungfu Panda 2'', ''The Hangover 2: Felekten Bir Gece Daha'', ''Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde'', ''Koğuş'', ''Tuzak'', ''Kayıp Hazine''

MEGAPOL: ''Hanna'', ''Vahşetin Çocukları', ''Geceler Bizim'', ''Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu''

OPTİMUM: ''Kungfu Panda 2'', ''Demir Kapılar'', ''Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde'', ''Hanna'', ''XMen Birinci Sınıf'', ''The Hangover 2: Felekten Bir Gece Daha'', ''Süper 8'', ''Sevimli Cüceler'', ''Dehşet Evi''

BÜYÜLÜ FENER KIZILAY: ''Kunfu Panda 3D'', ''Süper 8'', ''Vahşetin Çocukları'', ''Başka Bir Yerde'', ''Kayıp Hazine'', ''Gördüğüm En Güzel Kadın'', ''Hanna'', ''Tuzak'', ''X Men Birinci Sınıf'', ''Felekten Bir Gece'', ''Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde''

BÜYÜLÜ FENER BAHÇELİEVLER: ''Adalet Oyunu'', ''Geceler Bizim'', ''Süper 8'', ''Başka Bir Yerde'', ''XMen Birinci Sınıf'', ''Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde''
 
Üst