Harry Styles Hakkında Bilmediğiniz Herşey

S

Sosyete

Yeni Üye
Harry Styles kimdir hayatı hakkındaki gerçeklerin ne kadarını biliyorsunuz, Harry hakkında bir çok bilinmeyeni bu konumuz da bulabileceksiniz. Harry styles 1 Şubat 1994 doğumlu 19 yaşında.Harry Styles Cheshire İngiltere’de doğdu. Annesi Anne Cox ve Babası Des Styles. Kız kardeşi Gemma Anne Styles. Boşanmış bir ailenin çocuğudur.Harry styles'in En sevdiği şeyler renklerden portakal rengi ve mavi ayrıca tenis ve badminton seviyor.


Harry styles Brad Pitt, Justin Timberlake, Steve Jones ve Robbie Williams hayranı.

Harry Styles İki telefon birden kullanıyor.Dans etmeyi çok seviyorJohn Mayer'in 'Free Falling' şarkısının onu anlattığını söylüyor.Manchester United takımının büyük bir hayranıdır.Harry Styles 1980'li yılların müzik tarzını çok beğendiğini söylüyor.Havuçlu keke bayılıyor.Ayrıca Romantik ve sadık bir sevgili olduğunu söylüyor.Yetenekli kızlardan hoşlanıyor.

Harry Styles Duyguların ve düşüncelerin örtbas edilmesini korkunç buluyor.Harry, bir kzızı güzel kılan şe güzel gözler ve güzel gülümsemenin olduğunu söylüyor.Harry mayonezi sevmiyor.Harrys en iyi arkadaşlarını sık sık arıyor.


Harry Styles eskiden White Eskimo adlı bir grubun üyesiydi.Harry Styles eski bantlarında (sakladığı eski videolarında) White Eskimo ile bir düğünde söyikleri şarkıda bulunuyor.Harry Styles Holmes Şapel kapsamlı okula gitti.Harry Styles Fransızca konuşabiliyor.One Direction'un en genç üyesidir. Harry'nin Facebooktaki adı Harry Nugget Styles'dir.
 
N

Nursultan

Yeni Üye
Bende gezmeyi eğlenmeyi çok severim kendime zaman ayırmayı çok severim
 
Üst