Hangi erkeklerle evlenilmez?

N

Nicole

Yeni Üye
İşte deneyimlerin ışığında evlenilmeyecek erkeklerin özellikleri..1. Sizi annesinden bile çok sevdigini söyleyen, tüm kadinlardan farkli oldugunuzu, büyüleyici oldugunuzu söyleyen bir erkege asla kapilmayin. Ölünceye kadar sizi birakmayacagini söylese de birgün ortadan kaybolabilir.

2. Geleneklerine bagli bir erkek arkadasiniz varsa bir kez daha düsünün. Sizi kendi adetlerine uydurmak için çabaliyorsa, hatta zorluyorsa tekrar düsünün. Sizi degistirmeye çalisan bir erkekle ne kadar anlasabilirsiniz ki? Ona tutkulu oldugunuz oldugunuz dönemde onu kazanmak için yapacaklariniz asla onun size daha çok asik olmasini saglamaz.

3. Hayatinizda gördügünüz en yakisikli adamla evlenir misiniz? Üstelik ikinci bulusmanizda size sonsuz asktan söz edip, askinizin böyle oldugunu söyleyen biriyse tekrar düsünün. Çogu kadin ilerleyen süreçte böyle bir erkegin sadece hayal oldugunu görüyor.

4. En begendiginiz sanatçi kadar yakisikli bir erkekle çikiyorsunuz. Bu tür yakisikli bir adamla kadinlarin ilgisi ya da kendi çapkinliklari sebebiyle uzun süre birlikte olmak oldukça zordur. Dikkat edin.

5. Çok çok tatli bir erkek arkadasiniz var ve size en romantik yerde evlenme teklif etti. Sasirdiniz.
Bu arada hep erkek erkege dolastigini hiç kiz arkadasi olmadigini görüyorsunuz. Acaba.. diye bir süphe geçiyorsa içinizden emin olmadan evlenmeyin.

6. Bir gece disari çiktiniz ve birinden hoslandiniz. Hersey çok çabuk gelisti, sabah gözlerinizi açtiginizda onunla nisanlanmistiniz ya da siz öyle sandiniz. Yaninizda kimse yoksa, ne yazik ki çapkin bir playboya rastladiniz. Babasi muhtemelen bir playboydu, kendisi de öyle ve hiç çocuklari olmadi. Ayni yere gittiginizde muhtemelen yine orada ancak yaninda bu kez baska biriyle olacaktir.

7. Gazeteci ya da yazar bir sevgiliniz mi var? Ona asiksiniz. Ancak her konuda tartisan, elestiren yönü sizi yorabilir. Stresli bir isi oldugu için her an tartisma baslatabilir yani mayin tarlasi gibidir. Tekrar düsünün.

8. Evinizi tasirken karsilastiginiz dönemde etrafinizdaki biri size yardimci oldu. Ancak sorun su ki sizden oldukça kisa ancak siz herseye ragmen birbiriniz için deli oldunuz. Birlikte disari çiktiginizda çok da uyumlu olmadiginizi farkettiyseniz evlilikle sonuçlanmadan daha fazla uzatmayin.

9. Çok iyi tanidiginiz ve en iyi arkadasiniz neden sevgiliniz olamasin ve evlenemeyesiniz. Bunu yapmadan önce aliskanliklarinizin ve hayallerinizin ayni olup olmadigini dahasi aranizda aliskanlik mi yoksa ask olup olmadigini iyi belirleyin. Ask ve ortak noktaniz yoksa 'en iyi arkadasimla anlasirim' gerekçesiyle evlenmeyin.

10. Zayif, kel, kendini kandiran, güvensiz, hayvani sehvete sahip biriyle evlenmeyin. Bugüne kadar böyle biriyle karsilasmadiysaniz ne kadar sansli oldugunuzu düsünüp mutlu olun.
 
PENİA

PENİA

Yeni Üye
belki erkek olduğumdan dır ne dersin olabilirmi sence :D:D:D:D
bir erkeğin kadın sitesinde ne işi olabilir derim cevap olarak:) hem erkek hem de böyle bir sitedeyseniz ve burdaki paylaşımlardan da zevk alıyorsanız, nüfus cüzdanınızın rengini acilen değiştirin ve mutlu olduğunuz şekilde yaşayın derim ben:D:D:D:D
 
ata

ata

Yeni Üye
evcilseniz gezen biriyle evlenip pesinden kosmayın garibide ewe baglamayın mutsuz olursunuz
 
Üst