1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Güllerin Savaşı 21. Bölüm izlenimlerim

Konu, 'Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Kanal D ekranlarının Cumartesi gününde çok sert rakipleri olan Güllerin Savaşı dizisi 21. Bölüm'de ve bir önceki bölümde dikkatli seyircilerin de gözlerinden kaçmayan hataları devam etmekte. Öncelikle Gülfem ve Gülru arasındaki savaşa dahil edilen Akif karakteri ile akşam yemeğinde buluşması evde Ömer'in onları birlikte iş görüşmesi yaparken görmesi odaya girmeden önce Ömer'in büyük şaşkınlık ile girmesi ve sonrasında yarın buluşma olacağını söylemesine rağmen hatta Ömer'in bir önceki bölümde Gülrü ve Mert'in yanına geldiğinde aralarında geçen muhabbette sen beni Mert ile o şekilde ( Gülfem ile Ömer'in dudak dudağa öpüşmesi) ni kast ederek Ömer'in ben gördüğüme değil sana inanırdım demesine karşın Gülfem'in açık ve net oyununu sezememiş gibi göstermesi ve ardından dizideki tavrın değişmesi izleyiciler tarafından şaşkınlık yarattı.
  Güllerin Savaşı.jpg
  Umarım Güllerin Savaşında 22. Bölümde bu anlayış terk edilerek dizinin önceki bölümlerinde ki kalite yakalanmalı ve unutulmamalı ki Cumartesi akşamları Fox Tv Kiraz Mevsimi ve Atv'de Kertenkele gibi sıkı rakipleriniz var.
   
 2. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Güllerin Savaşo son bölümde yine buna benzer geçişlerde oldu. Seyirciyi biraz daha ciddiye almaları gerekiyor. Güllerin Savaşı 31. Bölüm fragmanıda yayınlanmış bakalım nasıl düzeltecekler.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş