Google Plus Profil Bilgileri

E

esra

Yeni Üye
Google plus profilleri halka açılıyor,Google üyelerinin profillerini halka açıyorGoogle Plus'ta kayıtlı olan kullanıcıların profilleri 31 Temmuz'un ardından herkesin erişimine açık hale gelecek.

Facebook'a rakip olarak gösterilen, ancak özellikleriyle Facebook'tan bir hayli farklı olan Google Plus'la ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Google Plus'ta hesabı olan kullanıcıların profil bilgileri 31 Temmuz'un ardından halka açılıyor. Bunun anlamı ise şu: Google'a kayıtlı profiliniz artık herkesin erişimine açılacak ve gizlilik ayarlarıyla korunan profiller otomatik olarak silinecek.

Ancak tüm bunlara rağmen dileyen arama sonuçlarında görünmemek için ayarlarda değişiklik yapabilecek; buna rağmen isim ve soyismini kullanıcının gizlemesi mümkün olmayacak.

Gmail gibi servisleri kullanan kullanıcılar için bu durum geçerli olmamakla birlikte, Google Plus'ta profili olan kullanıcılar sadece bu durumdan etkilenecek.


Hürriyet
 
Murat

Murat

Yönetici
Facebook dan farklı olarak aramalarda kişilerin bilgilerini sunacak olması artı gibi görünsede bence google bunu daha çok üye kayıt etmek ve aktif olmak için yapıyor. İnsanlar aradıklarını web üzerinden bulursa hemen kayıt olacaktır.
 
A

Abdullah

Yeni Üye
Biz insanlar aradıkları şeyleri web zerinden bulabilirse hemen kayıt olacaktır...
 
Üst