Google Chrome Flash Player Güncelleme Sorunu

  • Konbuyu başlatan Goksel
  • Başlangıç tarihi
Goksel

Goksel

Admin
Yönetici
Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu nasıl çözülür , Google Chrome Flash Player Güncelleme Sorununun çözümüGoogle Chrome Flash Player Güncelleme sorunu yaşanıyor fakat Artık Chrome içinde flash player standart olarak var. Güncelleme olduğunda otomatik olarak güncellenir sizin bir şey yapmanıza gerek yok...

Adobe Flash, Google Chrome ile doğrudan entegre edilmiş ve varsayılan olarak etkinleştirilmiştir. Adobe Flash için sunulan güncellemeler de otomatik olarak Chrome'un sistem güncellemelerine dahil edilir.

Not: Adobe Flash'ı daha önce ayrıca yüklediyseniz, eklenti için listelenen iki dosya görürsünüz. Her ikisi de etkinse, Chrome ile birlikte olan sürüm kullanılır. Adobe Flash'ın belirli bir sürümünü etkinleştirmek için sayfanın sağ üst köşesindeki Ayrıntılar'ı tıklayın. Daha sonra, etkinleştirmek istediğiniz Adobe Flash sürümü için Etkinleştir bağlantısını tıklayın.
 
Murat

Murat

Yönetici
Güncellemeleri programın otomatik yapması ve uyarması gerekiyor, yoksa hangi programın güncellemesini takip edecegiz.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Göksel abi tesekkurler, chrome kullanicilari icin gayet önemli bir bilgilendirmede bulunmussun. Bende firefox kullaniyordum bir suredir ancak hizindan dolayi tekrar chrome'ye gectim birkac gun önce.
 
Üst