Gökhan Tepe Biyografi-Gökhan Tepe Kimdir?

A

Almira

Yeni Üye
08.02.1978 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Hüsmen Bey organizatör ve annesi Sema Hn. ise mimarlık yapmaktadır. Kayhan isimli bir erkek kardeşi var.İlkokulu gitar ve tüm telli çalgılar....O yıllarda tek hayali iyi bir müzisyen olmak ve büyük kitlelere seslenebilmekti. İlk bestesini orta ikinci sınıfta yaptı.

1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus’un üstlendiği “Çöz Beni” adlı ilk albümü müzik severlerle buluştu. Bu albümün hitleri arasında sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan “Dönmem” “Çöl Çiçeğim” vardı.Selim Çaldıran ve Cenk Eroğlu’nun aranjörlüğünde hazırlanan “Canözüm” albümü 1999 yılının Mart ayında müzik severlerle buluştu. Bu albümün hitleri arasında ise yine sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan “Canözüm” “Seni Bana Vermediler” ve “Sevmeler Yasak Bana” vardı.

2000 senesinde Fatma Girik’le “Benim İçin Ağlama” adlı dizide başrolleri paylaştı.

2002 senesinde “Belki Hüzün Belki De Aşk” adlı albümü müzikseverlerle buluştu. Bu albümdeki hitler ise sözü ve müziği Gökhan Tepe’ye ait olan “Annem” “Ben Delinin Biriyim” ve “Tanrım Affeder Mi” isimli şarkılardır.

2006 yılının Temmuz ayında tüm söz ve müzikleri kendisine ait olan “YÜRÜ YÜREĞİM” adlı albümü müzikseverlerin beğenisine sunuldu.Bu sene Gökhan Tepe’nin profesyonel Sanat yaşantısının 10. Yılı...Tüm albümleri Ulus Müzik etiketi taşımaktadır.Burcu : Kova

Sevdiği renkler : Yeşil beyaz.

İlgilendiği spor dalları : Fitness plates.

Hobileri : Fotoğraf çekmek kitap okumak.

Dinlediği müzik türleri : Popjazz

En sevdiği müzisyenler: Jamarquai Monica Mollina ve Sezen Aksu.

Sevdiği Aktörler: Robert De Niro Tom Hanks.

Sevdiği Aktristler: Jeneffer Aniston Helent Hunt.

Boyu: 1.85

Kilosu:78 
H

Hoca

Yeni Üye
"kadife sesli sarkici" diye kakalanmaya calisilmisti ama kumasin ve sarkicinin iyisinden anlayan insanlar pek yemedi...
 
Üst