Fazla Kilolarınızdan Kurtulmak İçin Evde Buz Terapisi

!pek

!pek

Admin
Buz terapisi ile zayıflama sağlanabiliyor. Özellikle göbek bölgesindeki yağlardan şikayetçi olanlar için yağ yakmak artık çok kolay! evde buz terapisi nasıl yapılır? Sıcak yaz günlerinden zorlanmadan yapabileceğiniz bu uygulamayı öğrenmek ister misiniz?
Yağ Yakmak Artık Çok Kolay!

Yaz aylarının gelmesi ile fazla yağlarınızdan rahatsız olduğunuz için plajlarda kendinizi özgür hissedemiyor ve özgürce istediğinizi giyemiyor musunuz? Göbek ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulmak istiyorsanız buz terapisi yöntemini deneyebilirsiniz. Evde çok zamanınızı almadan uygulayabileceğiniz buz terapisi nasıl yapılır? Bütün bu soruları sizin için cevapladık.
Gelin bir göz atalım
Buz terapisi göbek bölgenizdeki kahverengi yağları yakmaya yardımcı oluyor. Bu yağlar beyaz yağlara göre soğuk havalarda yakılıyor. Buz ise ihtiyacınız olan soğukluğu sağlıyor.


Evde Buz Terapisi

Buz dolabından tamamen donmuş haldeki buzları alın. İnce bir poşetin içine alın. Poşet, buzlar eriyince su dökülmesini engelleyecektir.
Göbek ve çevresindeki yağlara 5 dakika ara ile 25- 30 dakika boyunca uygulayın. Bu uygulamayı günde 1 defadan fazla yapmayın.
10 gün boyunca uygulayarak yağ yakımı sağlayabilirsiniz.
Buz tedavisine engel olabilecek sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışmadan uygulamayın.
 
Üst