En güzel yılbaşı nerede kutlanır?

Murat

Murat

Yönetici
Yılbaşına nerede girmek istiyorsunuz? bazıları evinde, bazıları yalnız başına, bazıları iş arkadaşları, bazı kimselerse kalabalıklar içerisinde meydanlarda yılbaşına girmeyi tercih eder.

Yeni yıla girerken 31 Aralık - 1 Ocak gecesi genelde soğuk olduğundan meydanlarda kutlamak yerine kapalı mekanlarda bu heyecanı kutlayanların yanı sıra her türlü hava şartına göre meydanda girenlerde vardır.Tamamı ile kişilerin sosyal yapılarına göre değişen kutlama ortamları olduğundan kendinizi nasıl mutlu hissediyorsanız o mekanda yılbaşı gecesini kutlamalısınız.
Yeni yıl.jpg

Evler yılbaşı gecesini geçirmek için en güvenli ve sıcak mekanlardır, dışarıda kutlama yapacaklar çıkacakları meydanı ve gidecekleri mekanı iyi seçmeli ve elite ortamlarda olmalı. Kesinlikle alkol alınan yerlerde güvenlik olmasına dikkat etmelisiniz. Aileler bu gibi yerlere giderken bekar ortamı yerine aile yerlerini tercih etmeliler.Malum gençler biraz çılgın eğlenirler. Kısacası herkes tarzına ve sosyal durumuna yaşantısına uygun yerler seçerse hem geceleri güzel geçecek hemde güvenli bir yıla girmiş olacaklar.

Yılbaşında romantik mekan arayanlar, bunun için kayak merkezleri ve su kenarlarını seçebilirler.
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Yilbasini hicbirzaman disarda kutlamadim, 1 sefer haric sanirsam :) Icerde kutlamayi tercih ediyorum bende kalabalik icerisinde.
 
Üst