Düğün Pastası Nasıl Seçilmeli

  • Konbuyu başlatan Küçük Tırtıl
  • Başlangıç tarihi
Küçük Tırtıl

Küçük Tırtıl

Yeni Üye


Düğün pastası düğün yapacakların en çok özen gösterdikleri konular arasında yer almaktadır. Görsel çekiliğinin yanı sıra düğün pastası seçiminde lezzet de ön planda olmalıdır. Çiftlerin zevkleri doğrultusunda usta ellerde hayat bulacak olan düğün pastaları seçimini yaparken her sene pasta dizaynı ve lezzetinde yapılan değişiklikleri görebilmek adına birkaç tane pastacı gezmenizi öneririm. Böylece hem damağa hem de göze hitap edebilen bir pasta seçiminde bulunmuş olabileceksiniz.

Pasta seçimini düğün mekanının hazırlayanlara mekana uygun bir görsel şölen ile sunmaları için seçim şansı verebileceğiniz gibi kendiniz pastahane ziyaretleriniz ile de seçim işleminizi kendi hayalinize göre gerçekleştirebilirsiniz.

Kimileri bol kremalı ve çikolatalı pastaları tercih ederken ben sizleri hafif ve meyveli bir pasta seçmenizi öneririm. Böylece misafirleriniz içinde ağır bir tercih yapmamış olabileceksiniz.

Tadı güzel ama görünümü berbat olan bir pastayı beğenemeyeceğiniz gibi aynı zamanda görüntüsü güzel ama tadı berbat bir pasta tercihinde de bulunmamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Pasta tercihinizde pastanızdaki süs seçimini mekanınıza ve düğün süsü ayrıntıları ile bütünleştirecek bir tercihte bulunmak vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Gelinlik modelinizin detayları ve tasarımının pastada yer alıyor olmasının bu seneki pasta modeli tasarımı olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
 
Üst