Dişetlerine Manikür

yosun

yosun

Süper Yönetici
Dişleriniz kadar dişetlerinizin de nasıl göründüğü önemlidir. Ne kadar güzel dişleriniz olsa da dişetleriniz dişlerinize gölge düşürebilir.

Plusdent Diş Kliniği'nden Mehmet Zahid Kazandı bunun için "gülüş tasarımı" olarak adlandırılan yöntemin kullanıldığını ve herkes için özel bir gülüş tasarlandığını belirtti.

Gülüş tasarımında beyaz ve pembe estetiğin bir uyum içerisinde olması gerektiği belirten Kazandı, sadece beyaz estetikle inci gibi dişleriniz olsa bile pembe estetik olmadan estetik açıdan çok güzel bir görüntüye sahip olamayacağınızı belirtiyor.

Diş beyazlatma, laminate vener, metal desteksiz kuron, inley ve onleylerin beyaz estetikte kullanılan dişlere uygulanan yöntemler olduğunu belirten diş hekimi Kazandı bu yöntemler sayesinde hastaların çok kısa sürelerde hayalini kurdukları dişlere, pembe estetik uygulamasıyla beraber ise, mükemmel bir gülüşe sahip olabildiklerini ekliyor.

PEMBE ESTETİK NEDİR?

Sadece dişlerinizin değil, dişetleriniz de nasıl göründüğü oldukça önemlidir. Düşünün ki inci gibi sıralı dişleriniz var ancak dişetleriniz güldüğünüzde fazlaca görünüyor ya da yer yer dişetlerinizin çekilmesinden ya da düzensizliğinden dolayı gülüş hattımız da eğri olduğu bir izlenim veriyor. Beyaz estetikteki önemli gelişmelerle birlikte çevre yumuşak dokuların pembe estetiğin konusundaki beklentilerini de değiştiğini belirten Kazandı yumuşak dokuların restorasyonu sırasında kullanılan belirli yöntemler olduğunu ve bunlarına artk çok kolay bir şekilde uygulandığını belirtti. 
A

Abdullah

Yeni Üye
Sadece dişlerinizin değil, dişetleriniz de nasıl göründüğü oldukça önemlidir....
 
Üst