Çirkin erkekler kadınları daha mutlu ediyor!

Nehir

Nehir

Bölüm Yöneticisi
Çirkin erkekler kadınları daha mutlu ediyor!Bu sadece şans ya da tesadüf olamaz! Güzel kadınlarla birlikte olan çirkin erkeklerin sırrı çözüldü...


Etrafımızda bu tip çiftleri görüp hep şaşırmışızdır: Güzel bir kadın ve çirkin bir erkek!

"Bu kadın, bu adamda ne buluyor?" diye kendimize sorduğumuz bu sorunun cevabını uzmanlar verdi...

ABD'deki Tennessee Üniversitesi uzmanlarının 82 çiftin evliliğini beş yıl boyunca izleyerek yaptığı araştırmaya göre, eşi kendisinden çirkin olan kadınlar kendilerini daha mutlu ve daha güvende hissediyor.

Uzmanlar; eşinden daha çekici olan bir erkeğin ufak kaçamaklar yapma şansının daha fazla olduğunu, böyle bir ihanet ihtimalinin ise kadının huzurunu ve mutluluğunu bozduğunu söylüyor.

Sosyal İlişkiler Profesörü Albert Daniel ise; partnerlerinden çirkin olan erkeklerin; kadınına daha fazla sahip çıktığını ve bu sahipliğin kadınların eş olarak kendilerinden daha çirkin erkekleri seçmesinde etkili olduğunu söylüyor.


İşte bazı bilinen ünlüler: Heidi Klum- Seal, Cansu Dere- Cem Yılmaz, Ronit Gülcan- Cem Hakko, Christina Aguilera- Jordan Bratman...

kaynak:alıntıdır.
 
FATMA AYNUR

FATMA AYNUR

Yeni Üye
ya aldatacak adam aldatır ve eşini mutsuz eder bakın buna ters bi örnek de benden hülya avşar aldatılacak kadınmı kaya da bi okadar çirkinn. sonuç hülya mutsuz kaya zanpara:)
 
Üst