çeyiz için king süpürge alanlar var mı?

  • Konbuyu başlatan cerence74
  • Başlangıç tarihi
C

cerence74

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben bu yaz kısmet olursa Ağustos ayında evleniyorum. Hazırlıklara başladık, evi döşemeye. Malum çeyizi al al bitmiyor.. Büyük işleri hallettik, eksiklerim çok fazla değil ama King'in K-259 diamond süpürgesini almayı düşünüyorum. Özelliklerine bakılırsa çok fonksiyonlu ve donanımlı bir ürün gibi duruyor. Şeffaf toz haznesi, emiş gücünün 350 w . Yardımlarınızı bekliyorum........
 
I$ık

I$ık

Gümüş Ufağı
Allah şimdiden evlililigini güzel kılsın canım, King iyidir diye duymuştum ancak bilindik markalardanda şaşmamak gerekir Arçelikin güzel modelleri var.
 
Nehir

Nehir

Bölüm Yöneticisi
Şİmdiden hayırlı uğurlu olsun evliliğin. Sana tek tavsiyem bildik markalardan al Işığın dediği gibi.
 
C

cerence74

Yeni Üye
Hepinize teşekkür ederim, umarım ömür boyu sürer mutluluğum :) Ama evlenmenin ve ev eşyaları almanın bu kadar zor ve yorucu olacağını sanmıyordum. Şimdi artık markalar tüketiciye daha iyi ürünler sunmak için yarışıyorlar ya hem fiyat hem kalite bakımından. Bence bildik markalar dışında yeni ürünleri de denemeli. King süpürgeyi 4 yıl garantisi olduğu için de almayı düşündüm, ben çalışmıyorum henüz, o yüzden her bozulduğunda yeni bir süpürge alıcak durumumuz yok henüz. Markanın satıştan sonra da bana destek vermesi gerekli bence.
 
Üst