bütün anne babalar lütfen okuyun!!

  • Konbuyu başlatan yosun
  • Başlangıç tarihi
yosun

yosun

Süper Yönetici
İstanbul tarabyada bir yakınlarının dügünlerinde tanısmıslardı.Tarih 5 Ekim 1997 idi.Nurbanu kız tarafının akrabası,Metin ise damatın arkadasıydı.İksininde ailesi çok tutucuydu.Üstelik Metin alevi bir ailenin oğlu Nurbanu ise sünni bir ailenin bir kızı idi.Dügünde mucize eseri başlarına bir iş gelmeden bütün gece dans ettiler.Herkes onlara bakıyor,dedikodu kazanı içten içe kaynıyordu.Ama onlar o gece dosta'da düşmana'da aşklarını cesurca ilan etmişlerdi...
o günden sonra sürekli görüşür oldular.Artık birbirleri için yaşıyorlardı.Bir ay sonra evlenmeye karar verdiler.Bunu ailelerine kabul ettirmeleri çok zor'du ama ne olursa olsun vazgeçmeyeceklerdi.Metin ailesine durumu açtı.Kabul ettiler ve Nurbanuyu istemeye gittiler.Formaliteler başladı,kahveler içildi,ardından(''ALLAHIN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ'')diye söze girildi.
'''ASLA'''
diye bir söz çıktı.Oysa Nurbanu babasına sevdigi çocugu anlatmış evlilik planlarından söz etmişti.Ama kızın babası Metinin alevi oldugunu duyunca,gelen herkesi evden kovmuştu.Araya hatırlı kişiler sokuldu.Konuşmalar günlerce sürdü.Eş,dost herkes Nurbanun babasını razı etmeye çalışıyordu.
Sonunda babası bir hocaya danışacagını söyledi.Nurbanu ile Metinin aşkı bir hocanın iki dudagının arasında kalmıştı.Hoca bu evlilige onay vermiyince baba bir kez daha '''ASLA''' dedi.
Ve Metin 17 şubat 1998 günü yanına Nurbanuyuda alıp Ölümüne doğru gitti.
Bir kurşun Nurbanuya
Bir kurşun'da kendi beynine sıktı ve ÖBÜR DÜNYADA EVLENMEYE GİTTİLER.
giderken şu mektubu bıraktılar!!!......

BİZİ AYIRAN IRKÇILIK/GÜCÜN ÖBÜR DÜNYAYA'DA YETERMİ/ANNELER BABALAR/AYIRMAYIN SEVENLERİ/ALEVİSİ SÜNNİSİ/UNUTMAYIN/HEPİMİZİ YÜCE ALLAH DÜNYAYA GETİRDİ.

Ablacığım,Enişteciğim sizi asla unutmayacağım egerki duyuyuyorsanız,görüyorsanız Annemler çok pişman ama merak etme ablacığım Senin İntikamını Alıyorum
Onlara ALEVİ Bir DAMAT veriyorum
EVLENİYORUM Ablacığım Annemler seni mutlu edemediler beni ediyorlar,

METİN'E DAMAT DİYEMEDİLER ALİ'YE DİYORLAR..........

**ALINTI**

__________________
bazen;
yıldızları süpürürsün, farkında olmadan
güneş kucağındadır, bilemessin
bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın
koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın
uçar gider, koşşan da tutamazsın 
FATMA AYNUR

FATMA AYNUR

Yeni Üye
:((((((((((
bu ayırım yüzünden nice seven sevgisini kalbine gömdü susup kaderlerine razı oldular ne acı bişe:(((((((((
 
yosun

yosun

Süper Yönetici
evet canımm öyle ama hala varr bitecek gibide değil gibii(((
 
Üst