Burçların Çekilmeyen Tarafları

ender

ender

Yeni Üye
Burçlarla ilgileniyor musunuz? O zaman burcunuzu ve özelliklerini biliyorsunuzdur; ama birçok kişi gibi burcunuzun olumsuz yanları ile kötü özellikleriniz ile ilgilenmediğinize eminim. Peki, bugün burcunuzun kötü yanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

İşte burçların en beğenilmeyen özelliklerinden birkaçı:

koc_burcu_3.jpg


Bay ukala ya da bayan buz lakabı bu burçtaki kişilerin genel özelliğidir.İşte, okulda, yatakta, evde en bencil burç olup lider olmak uğruna her şeyi yapacağım diye çaba harcar. Kolay kolay bir şeyi beğenmez; en nefret ettiği şey hatalı olsa dahi birinden özür dilemektir. Herkese öğüt verip ukalalık taslamaya bayılır.

309_2.jpg


Boğa burçları ağırkanlıdır; pratiklik hayat felsefelerinde yoktur. Bir şeyi bir defada anladığı görülmemiştir; en az 10 kere tekrarlamanız gerekir. Parayı severler.

ikizler.jpg


Sıcakkanlı sevimli olsalar da bencildirler. Kararsız ve pratik kişilerdir. Sıkıntıya gelemezler. Çenelerinin düşüklüğü ile bilinirler - çok konuşurlar-.

yengec-burcu-erkekleri-ile-ask-ve-evlilik1.jpg


Sempatik ve başkalarının sorunları ile ilgileniyormuş gibi görünen kişilerdir. Saf olup kolay kandırılırlar. Yapmacıktırlardır ve tembeldirler. Tezcanlı ve duygusallık ön belirgin özellikleridir. Ailesine çok düşkündür.

aslan_burcu.jpg


Kendini beğenmiş, eleştiriye gelemeyen yapıları vardır. Her dediği olsun isterler. Zengin olmak tek hayalleridir.

Basak-Burcu.jpg


Hayatı ayrıntılarda gizlidir. İnsanı yoracak kadar ayrıntıya düşkündürler. Temizlik hastası diyebiliriz. Namı değer titiz insanlar. Soğuk görünümlü sivri dili bir yapısı vardır.
terazi_burcu.jpg

Sanatçı ruhlu olup aklı bir karış havada gezer. Dengesiz olup hayatının sonuna kadar gezmek ister. Müziği sever, diktatördür.

astroloji_7.jpg


Akrepler içten pazarlıklı ve kıskançtırlar. Duygusuzdur. İş, aşk ve yatak ilişkilerinde oldukça serttir. Ona ters yaptığınız zaman hayatınızın hatasını yaptınız demektir. Sizi pişman eder.
yay_Burcu.jpg

Şen şakraktır. Her olaya iyi tarafından bakarlar. Gezmeye bayılır, çalışmayı sevmez. Bilgedir, hayatı eğlence olarak görür.


Oğlak burçları burçlar arasında en sert en duygusuz olan burçtur. Maddiyatçı ve cimri bir burçtur. Risk almayı sevmez.

Kova burçları bir şeyi elde etmek uğruna her türlü yalanı söyler. Yalan söylemeyi beceremez; menfaatçidir. Orijinal fikirli olup takip edilmeye bayılan tiplerdir.

astroloji_9.jpg


Duygusaldır, hayal gücü gelişmiştir. Kırılgandır; gerçek hayata inanmayan hayal dünyasının peşinden koşan tiplerdir.
 
Üst