Bülent Ersoy'un nişan fotografı ( erkek hali ile )

yosun

yosun

Süper Yönetici

Bülent Ersoy yalanlamıştı ama..


Gazeteci Tunç Kemal, anılarını kaleme aldığı "Damlalar" kitabında, Bülent Ersoy’un Mehtap adlı kadınla nişanlandığını yazdı ve o nişandan fotoğraflara yer verdi.

‘HİÇ NİŞANLANMADIM’ DEMİŞTİ

Bir süre önce Bülent Ersoy’un Mehtap adlı bir kadınla nişanlandığı iddia edilmiş, ancak ünlü sanatçı bu haberleri kesin bir dille yalanlamıştı. "Ben hiç nişanlanmadım" diyen Ersoy’un 35 yıl önce yapılan nişan töreninden fotoğraflar ise, gazeteci Tunç Kemal’in geçtiğimiz günlerde çıkan "Damlalar" adlı kitabında yayımlandı.

MEHTAP BANKADA MEMURDU

Tunç Kemal, ünlü sanatçının henüz ’Erkoç’ soyadını taşırken, o yıllarda bir bankada memur olarak çalışan Mehtap adlı kadınla nişanlandığını yazdı ve tören sırasında kendi çektiği fotoğraflara kitabında yer verdi. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan bu fotoğraflarda Bülent Ersoy ve nişanlısı, aileleri ile birlikte görülüyor.

Bülent Ersoy, nişan töreninde Tunç Kemal’e poz verdi. Fotoğrafta Ersoy, annesi Necla Erkoç, nişanlısı Mehtap, babaannesi, kayınvalidesi ve babası Fikret Erkoç ile birlikte görülüyor.

 
M

Misafir

Misafir
kadın olmak isteyen ve ısrarla karşı cinsin kimliğine sahip olmak isteyen bir insan neden bir kızla nişanlansın ki?Anlamak mümkün değil.Madem kendini kadın gibi hissediyorsun neden bir kızla flört edip nişanlanıyorsun?Medem kadınlardan hoşlanan bir erkeksin neden sonradan bayan oluyorsun.Bu dünyayı çözemedim ben.Ne hayatı ne de insanları anlamak çok zor.Çelişkilerle dolu bir dünya burası.
 
Nehir

Nehir

Admin
Nişanlanmaktan bıkmadı bülent ersoy da yaşıtlarınada gitmiyor nerde körpe çocuklar var onları buluyor o çocuklarda bülent ersoyun variyetini kullanıyor başka bir açıklaması yok bunun
 
Venom

Venom

Bölüm Yöneticisi
Bulent Ersoy tamam zor bir hayat gecirmis olabilir bazi sebeplerden dolayi ama yapmis oldugu bazi seylerde ismini zedelemistir acik ve net..
 
Üst