Bu Akşam Ne Yiyoruz? "ATV"

H

hayat

Yeni Üye
Atv yeni İftar Programı Bu Akşam Ne yiyoruz?
Atv iftar programı Bu Akşam Ne yiyoruz
Atv Bu Akşam Ne yiyoruz programı,

Ramazanda ATV ekranlarında yepyeni bir program başlıyor : BU AKŞAM NE YİYORUZ?

Sağlıklı ve doğru beslenme ile ilgili tüm soruların cevapları ramazan ayı boyunca bu programda olacak..
Doğru bilinen yanlışlarla, yanlış bilinen doğrular ortaya çıkacak.

Ramazan ayı boyunca sürecek Bu Akşam Ne Yiyoruz?

D

derdat

Misafir
Sn.Hocam, hayırlı olsun,Allah utandırmasın.Bir sorum olacak: "trod ilacı kullanırken mide ve kollestirol ilacı birlikte kullanmayın " dediniz, aynı anda mı aynı gün içinde mi ? açıklarsanız memnun oluruz, kafamız karıştı, ben bu 3 ilacı da kullanıyorum, gün içinde değişik saatlerde , yanlış mı yapıyorum

K

kemal zengin

Misafir
sn hocam kara ciyerim de büyük bi yağlanma sorunum var 103 kiloyum ve 13 yaşındayım doğum yılm 29.05.1998

yağlanmadan nasıl kurtula bilirim banada tedavi uygulaya bilirmisiniz ?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
merhaba hocam ;
20 yaşınada 158 cm boyunda 73 kiloyum. Bu kiloyada yenice düştüm doktor kontrolünde ayda 3 ila 4 kilo arası verebildim sizce nasıl ve ilk kez böyle istekliyim düzenli beslenmeyle güzel kilo verildiğini gördüm doktorum tam tahıllı buğday ekmeği veriyor ve normal ekmekten daha çok sevdim ne kadar bulunması zor olsada güzel . Ayrıca hocam ben çikolatayı seven bir insanım bitterin vücuda yararlı olduğunu bildiğim için onu tercih ediyorum ve sütle beraber tüketiyorum ama biraz daha hızlı kilo vermek istiyorum su ana kadar 6 kilo verdim 7 haftada her bölgemden sadece yağ verdim ama ramazan ve oruçluk dolayısıyla egzersiz yapamıyorum neyi azaltmam lazım sizce 0505 838 91 88 bana ulaşabilirseniz çok mutlu olurum :( :(

K

Kayıtsız Üye

Misafir
iyi günler bu programda sorulan soruların cevaplarını hangi adrese göndermemiz gerekiyor. Bugün sorulan sorunun cevabı kuru fasülye ancak nereye göndermem gerektiğini bulamadım :S

N

nurcan

Misafir
sorunuzun cevabı kuru fasulye hocam adım nurcan örnek bursanın osmangazi ilçesinde mollagürani mh güranlı çıkmazı no:11 k/2 oturuyorum tlf:0224 224 81 43

M

muharrem akçam

Misafir
Atv yeni İftar Programı Bu Akşam Ne yiyoruz?
Atv iftar programı Bu Akşam Ne yiyoruz
Atv Bu Akşam Ne yiyoruz programı,

Ramazanda ATV ekranlarında yepyeni bir program başlıyor : BU AKŞAM NE YİYORUZ?

Sağlıklı ve doğru beslenme ile ilgili tüm soruların cevapları ramazan ayı boyunca bu programda olacak..
Doğru bilinen yanlışlarla, yanlış bilinen doğrular ortaya çıkacak.

Ramazan ayı boyunca sürecek Bu Akşam Ne Yiyoruz?
sorunuzun cevabı kuru fasulye hocam

N

nurcan örnekontexess

Misafir
sırt ağrılarına iyi gelen mantarın adı şitake mantarı hocam bu sefer ben kazanırım inşallah hocam kolay gelsin
tlf numaram 0212 224 81 43