Başbakanın Annesi Tenzile Erdoğan Vefat Etti

  • Konbuyu başlatan utku
  • Başlangıç tarihi
U

utku

Yeni Üye
Başbakanın Annesi kaç yaşındaydı
Başbakan Erdoğan'ın annesi vefat etti
Başbakan Erdoğan'ın Annesi nereye defnedilecek
Başbakan Erdoğan'ın anne acısı,Erdoğan'ın annesi vefat etti

Başbakan Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan vefat etti. Erdoğan'ın annesi uzun süredir tedavi görüyordu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yoğun bakımda tedavi gören annesi Tenzile Erdoğan vefat etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğaan'ın annesi Tenzile Erdoğan vefat etti. Bir hafta önce şiddetli karın ağrısı ve ateş şikayetiyle hastaneye yatan ve safra kesesinden ameliyat olan Tenzile Erdoğan, yoğun bakımda tedavi görüyordu. 83 yaşındaki Tenzile Erdoğan'ın tedeavi gördüğü İstanbul Medipoll Hastanesi'nde bu sabaha karşı vefat ettiği öğrenildi.

Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan, 30 Eylül'de saat 18.00 civarında karın ağrısı ve yüksek ateş şikayetleriyle hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan klinik radyolojik ve laboratuvar tetkikler sonucunda Tenzile Erdoğan'a akut kolesistit tanısı konulmuş, gerekli ameliyat hazırlıklarını takiben, 1 Ekim saat 11.00'de hastane hekimlerinden Prof. Dr. Hasan Taşçı başkanlığındaki ekip tarafından kolesistektomi (safra kesesinin alınması) operasyonu gerçekleştirilmişti.

Tenzile Erdoğan'ın yarın Fatih Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından İstanbul'da toprağa verilmesi bekleniyor.
 
H

Hoca

Yeni Üye
muhtemelen bugün vefat eden yüzlerce anneden sadece birisi, diğerlerinden daha önemli değil, daha önemsiz değil. hepsi nur içinde yatsın.
 
Ottoman

Ottoman

Bölüm Yöneticisi
Ah Tenzile anneciğim Allah rahmet eylesin ne nurlu kadınmışsın.
 
Üst