Ayak Sağlığınıza Bitkisel Çözümler

D

denizfeneri

Yeni Üye
Ayaklarınız sık sık şişiyor mu? O halde sizin için sunacağım bitkisel kür ile bu şişliklerle kolay bir şekilde baş edebileceksiniz. Bu bitkisel kür ayaklarınızdaki şişliklere çözüm oluşturmanızda en önemli yardımcınız olacaktır.
Malzemeler: Yarım kova sıcak su, 100 gram taze ya da kuru nane
Yarım kova kadar suyu kaynatın. Kovanın içine atacağınız nanelerle karışımın hazırlanmasını bekleyin. Bu bitkisel karışımın içine ayaklarınızı koyarak ayak şişliklerinizde belirgin bir inme olduğunu fark edebilirsiniz. Bu bitkisel kürü denemeye devam ederek ayaklarınızdaki bu soruna kalıcı şekilde çözebilirsiniz.
Ayaklarınızda oluşabilecek topuk dikeni içinde bitkisel bir kür kullanarak çözüm oluşturabilirsiniz.
Malzemeler: 1 çorba kaşığı elma sirkesi, 1 çorba kaşığı domates tozu ve 1 adet yumuşak lahana yaprağı
Tüm malzemeler karıştırılarak gazlı bezin içine konulur. Ardından bu gazlı bezi ayağınıza sararak tüm gece bu şekilde yatmanız gerekmektedir.
Ayaklarınızda yer alan topuk dikeni için önerilecek bitkisel kür:
Malzemeler: 1 adet sabun, 3 diş sarımsak, 1 adet arpacık soğanı, taze pazı ya da maydanoz yaprağı
Sarımsak ve soğanlar közlenir. Kabukları soyularak dövülür. Yarım sabun rendelenerek soğan ve sarımsak ile karıştırılır. Bu karışım krem kıvamına gelene kadar karıştırılır. Maydanoz yaprakları ve pazı yaprakları da bu krem karışıma eklenerek bu krem ayağınıza sürülerek yatılır. Bu karışımın düzenli kullanımı ile etkili sonuçlar alabilirsiniz.
 
Murat

Murat

Yönetici
Kürün sonucu en kısa zamanda paylaşmak isterim, bakalım anlatılan kadar başarılı olacak mı?
 
Üst