Avrupa Avrupa Dizisi Oyuncu Kadrosu

LeyL

LeyL

Yeni Üye
Avrupa Avrupa Dizi Oyuncuları Kimler,Avrupa Avrupa dizisi oyuncuları,Avrupa Avrupa dizisi oyuncu kadrosu,Avrupa Avrupa oyuncuları

Yapımcılığını Mia Yapım ın, yönetmenliğini Şafak Bal ın üstlendiği dizi, Avrupa Birliği ne giren Türkiye nin günlük yaşamımızdaki değişimlerin ve bilinmeyen yeni düzene ayak uydurmanın getirdiği durum ve olayları ironiyle ele alıyor.

Dizinin başrol oyuncuları:

Tarık Ünlüoğlu, İpek Tuzcuoğlu, Zuhal Topal ve Kadir Çöpdemir.

Eğlenceli bir dizi olacağa benziyor sizce?
 
Murat

Murat

Yönetici
Komedi dizisi olacak bunda şüphe yok isterseniz dizinin oyuncularını tanıyalım.

Tarık Ünlüoğlu

İzmir Namık Kemal Lisesi'nden mezun olduktan sonra. Ankara Devlet Konservatuarı girdi. Bir yıl Opera okuduktan sonra, Tiyatro bölümüne geçti. Yirmi yılı aşkın süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra, İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tahin oldu. Tiyatro aktörlüğünün yanı sıra bir çok Sinema, Televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapmaktadır.

İpek Tuzcuoğlu, 11 Kasım 1971, İzmir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu.
Küçükken balerin olmak isterdi. Büyüdükçe bu fikri müzikal dansçı olarak değişti.
16 yaşında İzmir Devlet Tiyatrosu'nda "Boy Friend" adlı müzikalde dansçı kadrosuna alındı.
Karşıyaka Lisesi' ni ardından Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirdi.
Mezun olduktan sonra Zeki Alasya'nın yönettiği "Ada'da Bir Sonbahar" adlı TV filminde oynadı.
Kendisinin miladı olarak söylediği Asmalı Konak'ta Dicle karakterini canlandırdı.
Ayrıca Crysis oyununda Helene Roshental karakterini Türkçe olarak seslendirmiştir.
2010 yılında Dürüyenin Güğümleri adlı dizide Dürüye rolüyle oynamaya başladı.
2011 yılında Yener Gürsoy adlı kişiyle evlendi.

Kadir Çöpdemir (Gerçek Adı: Abdülkadir Geylani Çöpdemir) (d. 1967 Elazığ[kaynak belirtilmeli]), Tv yapımcısı, programcısı ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Başak burcudur.

Türkiye'nin ilk özel radyosu Süper FM'in ilk DJ (disc-jokey)'i olarak Türkiye'de ilk ses veren radyocudur. Maksat Muhabbet isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür.

Meslek hayatına Süper FM'de radyoculuk yaparak başlamıştır. NTV'de Gerçeğin Ta Kendisi adlı programı yaptı. Beyazıt Öztürk ile 'Biri Bana Anlatsın' adlı programını sundu. 2007 yılından itibaren bir tematik haber-belgesel kanalı olan NTV'de 'Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi' isimli bir talk show'u Demet Akbağ ile sunmaya, ve Ulusal bir kanal olan Atv'de cumartesi geceleri 12'den sonra 'Maksat Muhabbet' isimli talk show programına başlamıştır. 2008 yılında da aynı programları sürdürmüştür.

2010 Mart ayı itibariyle TRT Haber kanalında "Söz Millette" adlı bir sokak röportajları programını sunmaya başlamıştır.

Zuhal Topal (d. 23 Eylül 1976, İstanbul) Türk program sunucusu, oyuncu. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır. Şarkıcı Korhan Saygıner ile evlidir.Zuhal Topal'ın boyu 1.80 dir.

Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteri canlandırmıştır. atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden ayrıldı. Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar'ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölümde Esra Erol rolünde oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştı. Esra Erol'un işine son verildikten sonra, Zuhal Topal'a Esra Erol'un programı verilmiştir. Programın adı Zuhal Topal'la İzdivaç'tır.Kanal D'de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır ancak Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programıyla Geniş Aile'yi bir arada yürütemediği gerekçesiyle bu diziden ayrılma kararı alsada 71. Bölümde diziye bir bolumluk katkida bulunmustur.
 
Sabır

Sabır

Admin
Yönetici
Aslında daha uzun soluklu olabilirdi ancak gereken ilgiyi bence görmedi ve az süre yayınlandı.
 
Üst