1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Aşık Olma Yaşı Kaç ? Yorum yapın

Konu, 'Ademler ve Havvalar' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. B

Bosver Misafir

Aşkın yaşı asla yoktur ve olamaz Allah (C.C) böyle yaratmış ancak bir aşık olmak var bide sevmek var yani değişiyor kim ne derse desin aşık olmak kadar güzel bir şey yok
    -Bu yaşta asik olunmaz yasiniz kac basiniz kac diyenlere asla inanmayin:)

2. y

yok yok Misafir

Bn 5-6 yasinda sewgili buldum simdidd 12yasindaim bursuru teklif var ama bn kabul etmiom çünkü ben emirhan die biriyle cikiom ve bu 15.sewgilim

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Asik olmanin bence yasi yoktur ciddi anlamda, askin ne oldugunu ögrenmenin yasi vardir belki ama asik olmak yani cok erken yasta asik olunabilinir bence.

4. e

erdem Misafir

ben 22 yaşındayım ama sevgilim var aşkın yaşı olmaz...:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ağustos 2016
  5. yagmur ozdemir

yagmur ozdemir Yeni Üye

Askin yasi yok ama:rolleyes::rolleyes: bence cocuksaniz o_Oen azindan 5. Sinifi gecmis olmasi :cool:lazim ben 11 yasindayim ama sevgilim yok :(ama en azindan sevdigim var :eek:o da beni seviyodu okullar tatil olmadan once:oops:umarimhala seviyodur:mad:
    (ben 6. Sinifa:)gectim)
    DIPNOT: o benim onu sevdigimi tatilde ogrendi ,kuzenine soylemistim ayrica ben onu okullar kapandgindan beri gormedim :(:(bide son olarak ben ve kuzenlerim hep onlarla oynardik bizi artik sevmiyomus o_O vede hayatinda baskasi varmis (tabii ne kadar dogru bilemem

6. c

ceren karlı Yeni Üye

aşık olmanının yaşını bilemem ama bugüne kadar duyduklarım hayata insan bir kez aşık oluyormuş diğerleri tutku macera heves
    öyle aşk hikayeleri dinledimki bugüne kadar aşık olmadığımı anladım... umarım bir gün bede gerçekten aşık olurum..

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş