Anestezi teknisyeni maaşları 2012

• Konbuyu başlatan abrek
  • Başlangıç tarihi
İ

İremmmm

Misafir
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ben 8.sınıf öğrencisiyim bu sene sınava gireceğim çok kararsızım .Acaba ameliyat öncesi yapılacak olan iğnenin dozunu doktor mu ayarlıyor bunu merak ediyorum çünki birşey olursa vicdanen rahat edemem .Dersleri zor mudur acaba birazda derslerinden bahsedebilir misiniz ?

M

Misafir

Misafir
Anestezi teknikeri arasında fark ne ve çalışma saatleri nelerdir ? Sürekli amilyat hanelerin olduğu bodrumda mı bekliyorlar kariyer olanakları nelerdir ?Verdiğiniz ve verecek olduğunuz bilgilerr için teşekkür ederim :)

S

sevgi karayel

Misafir
merhaba.ben anestezi bölümünü okumak istiyorum ama birazcık korkuyorum yapamam diye.bedence sağlam olmak gerekiyormuş.bende fazla sağlam değilim açıkcası.çok kararsızım :/ sizce hemşirelik mi daha iyi yoksa anestezi teknisyenliğimi?

C

canturk80

Misafir
kafamdakı soru ısaretlerını gıderdım saol bu döner sermaye özel hastanede mı oluyor yoksa tum hastanelrdemı devlet hastanesınde oluyomu?

K

Kayıtsız

Misafir
senin maaşın nasıl 2100 oluyo.uzman dr kadar alıyosun maşallah. hey millet inanmayın yalan bı haber bu.yeni atanan lise mezunu bi sağlıkçının alacağı çıplak maaş 1200 civarındadır.

A

ayşen

Misafir
üniversiteyi okumazsak maaş değişiyor mu bide bu meslek zor mu? bi tanıdığım hastayı uyandıramazsan atılırsın falan diyo korkuyorum ayrıca kan görüyo musunuz ben napıcam of of kütfen yardım edinnn

N

NEYMAR

Misafir
Hocam sİz saĞlik lİsesİnden mezun oldugunuz İÇİn bu kadar maaŞ aliyorsunz yoksa dÜz lİsesden mezun olan bİrİ ozel unİversİte okusa 2+2 ayni maasi alirmi ?

V

veysel aydın

Misafir
kardeş bana yardımcı oldun da peki 80 85 puan aldık diyelim ve atndık.Bu döner sermaye girdiğin ameliyete bağlımı birde nöbet tuttuğun zaman fazla para alıyormusun bide çalıştığın bölgeye veya şehire göre değişiyormu maaş.