Amy Winehouse Neden Öldü?

A

Askvarmi

Yeni Üye
Amy Winehouse evinde ölü bulundu,
Amy Winehouse neden öldü,
Amy Winehouse nereye gömülecek,
Amy Winehouse hayranları törene gelecekmi

SYK News, geçtiğimiz ay içinde İstanbul'daki konseri iptal edilen İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un Londra'daki evinde ölü bulunduğunu açıkladı.

ngiliz şarkıcı Amy Vinehouse evinde ölü bulundu.

İSTANBUL'DAKİ KONSERİ İPTAL EDİLMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Amy Winehouse'un, geçtiğimiz ay Sırbistan'ın başkenti Belgrad'ta verdiği açık hava konseri sırasında yuhalanması üzerine Avrupa turnesini iptal etme kararı almıştı. Winehouse'un sözcüsü, ünlü şarkıcının, Sırbistan'da yaşadığı olay nedeniyle İstanbul, ve Atina'da vereceği konserleri iptal edeceğini açıklamıştı.
 
Murat

Murat

Yönetici
Bunalıma girmiş olabilir, genç yaşta kalp yada başka dertten ölecek degil. Bunun içinden başka şeyler çıkacaktır.
 
C

cayka

Yeni Üye
Londra polisi, alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğu bilinen ve birçok defa tedavi gören Winehouse'un ölümünü doğrularken, ölüm nedeninin henüz bilinmediği açıklandı.

Winehouse geçen ay çıktığı Avrupa turu çerçevesinde Sırbistan konserini yarıda kesmiş, 20 Haziran'daki İstanbul konserini ise iptal etmişti.

14 Eylül 1983'de doğan, 5 Grammy ödüllü Amy Winehouse, soul ve caz müziğinin önde gelen seslerinden biri olarak kabul ediliyordu.
 
O

ozlmsel

Yeni Üye
MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk polisin erkek arkadaşı olduğunu ve Winehouse'un aşırı doz Ecstasy ve alkolü br arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü.

Gazetenin yer verdiği bir diğer iddiaya göre de şarkıcının beraber uyuşturucu kullandığı bir arkadaşı onun çok tehlikeli bir hap aldığını söyledi.
 
Üst